Wtorek 17 maja 2022r. 
REKLAMA

W „Sorrento” nakręcono teledysk szczecińskiego artysty. Obejrzyjcie zdjęcia z planu [GALERIA]

Data publikacji: 2021-12-18 21:37
Ostatnia aktualizacja: 2021-12-18 21:50
W „Sorrento” nakręcono teledysk szczecińskiego artysty. Obejrzyjcie zdjęcia z planu
Na zdjęciu: Konrad Słoka  

Zakończyło się nagrywanie teledysku do utworu szczecinianina, Konrada Słoki, pt. „Algorytm”. Wideo nakręcono w kolebce szczecińskiego big-beatu, czyli w „Sorrento”. Dzięki uprzejmości Kinomotiv, mogą Państwo zajrzeć za kulisy wideo - zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Piosenka „Algorytm” wraz z teledyskiem w reżyserii Adama Barwińskiego, realizowanym przez kolektyw filmowy Kinomotiv, a także z udziałem studentów z Akademii Sztuki, będzie miała premierę już w przyszłym miesiącu. W klipie wzięli udział aktorzy z Teatru Współczesnego: Ewa Sobiech i Grzegorz Młudzik.

Konrad Słoka to muzyk, multiinstrumentalista, autor tekstów. Pochodzi ze Szczecina. Jego muzyka to połączenie liryczności folkowych ballad i surowej, bezkompromisowej punkowej energii. Teksty Konrada są bezpośrednie, opowiadają w niezwykły sposób o zwykłych, z pozoru, sytuacjach w otaczającej rzeczywistości, unikając przy tym pretensjonalności i egzaltacji poezji śpiewanej. "Algorytm" to pierwszy singiel promujący solową płytę Konrada - pt. „Stare śmieci”. Piosenka jest osobistą pocztówką muzyczną dla słuchaczy wysłaną na rok 2022. Autor proponuje słuchaczom, aby znaleźli ukojenie w relacjach z bliskimi i nie poddawali się niepokojącej rzeczywistości. Wskazuje jednocześnie, że niezwykle ważne są niuanse, które łączą ludzi i nie sposób ich przedstawić za pomocą matematycznego wzoru.

(MON)

Fot. Błażej Grabka i Rafał Groth

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

jonatan
2021-12-18 23:51:59
"Wideo nakręcono w kolebce szczecińskiego big-beatu, czyli w „Sorrento”." To jest kolebka, polskiego, nie tylko szczecińskiego big-bitu, szanowny redaktorze. Czas najwyższy znać historię miasta, skoro pracuje się w stricte szczecińskiej gazecie.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA