Środa, 29 marca 2023 r. 
9 szczecin
REKLAMA

W piątek i sobotę żałoba. Odwołane spektakle i koncerty (akt. 1)

Data publikacji: 16 stycznia 2019 r. 16:50
Ostatnia aktualizacja: 18 stycznia 2019 r. 13:26
W piątek i sobotę żałoba. Odwołane spektakle i koncerty
 

Ze względu na fakt, iż żałoba narodowa trwa od godz. 17 w piątek (18 stycznia) do godz. 19 w sobotę, w Szczecinie zostało odwołanych wiele imprez kulturalnych. Niektóre zostały przeniesiona na inne terminy. Sukcesywnie, po informacji od organizatorów, będziemy powiadamiać o tych zmianach.

* Teatr Kameralny zdecydował się przenieść przedstawienie pt. „Okiem Starszego Pana” z soboty na niedzielę.

* Całkowicie zmienił się harmonogram festiwalu „Akustyczeń”. Koncert BAiKA został przeniesiony na niedzielę na godz. 18 (miejsce nie ulega zmianie - Teatr Kana). Występ Marszałka odbędzie się w sobotę o godz. 22.30 w Piwnica Kany, a do Marszałka dołączy Bajzel. Zespół Chemia zagra w sobotę o godz. 19 w Scenie Nowy Browar. Koncert Budyń & Chango również w sobotę o godz. 21 w Teatrze Kana. Nie odbędą się koncerty zespołów: Naprawdę i Eta.

* W Zamku Książąt Pomorskich w piątek i sobotę został odwołany spektakl muzyczny „Moja ABBA” oraz projekcja filmu „Oni” w Kinie Zamek.

* Koncert De Mono - Osiecka w Filharmonii im. M. Karłowicza, zaplanowany na sobotę, nie dojdzie do skutku. Występ zostanie przeniesiony na 29 maja.

* Musical „Metro", który miał zostać wystawiony w sobotę w Netto Arenie, zostanie przeniesiony na 16 czerwca.

* Teatr Lalek „Pleciuga" odwołał piątkowy spektakl dla dorosłych pt. „Don Juan".

* W szczecińskim Teatrze Współczesnym zapadła decyzja, że odwołany zostaje piątkowy (18 bm.) spektakl pt. "Seks dla opornych". Z kolei, mimo wcześniejszych zapowiedzi, odbędzie się sobotnie przedstawienie. W niedzielę spektakl zostanie też zagrany.
- Podtrzymujemy decyzję o możliwości zwrotu biletów do 27 stycznia, jeśli ktoś nie zdecyduje się pójść na sobotni spektakl - powiedziała nam Ewa Madruj z Teatru Współczesnego.

Przypomnijmy, że jeszcze w czwartek, kiedy przygotowywaliśmy informator pn. Propozycje na weekend, inne były plany repertuarowe, na piątek i sobotę, wspomnianej instytucji. Stąd informacja o spektaklach TW, w papierowym wydaniu gazety, jest nieaktualna.

* Teatr Polski zagra piątkowy spektakl pt. Pijacy, ale w tym dniu odwołane jest przedstawienie kabaretowe pt. Pornograf.

* Sobotnie spektakle w Teatrze Polskim zostały odwołane.

* Przełożone jest sobotnie spotkanie autorskie z Moniką Marin w kluboksięgarni FiKa - na 16 marca.

(MON)

Fot. Dariusz Gorajski

Na zdjęciu: Teatr Kameralny przeniósł przedstawienie pt. „Okiem Starszego Pana” z soboty na niedzielę.

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA