czwartek, 21 czerwca 2018.
Strona główna > Kultura > Uwaga fani grupy Hey!

Uwaga fani grupy Hey!

Uwaga fani grupy Hey!
Data publikacji: 2017-08-24 21:05
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-02 18:01
Wywietleń: 1555 289405

Mamy dobrą wiadomość dla szczecińskich fanów grupy Hey. Otóż stolica Pomorza Zachodniego została ujęta w ogólnopolskiej trasie koncertowej z okazji 25-lecia wspomnianego zespołu pn. HEY FAYRANT TOUR. Kasia Nosowska i jej koledzy wystąpią zatem w Szczecinie 25 listopada w hali przy ul. Szafera.

Czego mogą oczekiwać uczestnicy koncertu? Oto, co zdradza organizator: „FAYRANT to siedem koncertów w największych halach koncertowych w kraju. Koncertów wyjątkowych, wspominkowych, przekrojowych a przede wszystkim emocjonalnych. Będą goście, będą hity, będą rzeczy zapomniane, a specjalnie na tę imprezę wyciągnięte z dna szuflady. Będą również niespodzianki i cała masa dobrej zabawy, czyli wszystko to, czego nie może zabraknąć na dobrej imprezie urodzinowej".

I jeszcze kilka słów od zespołu: „Dwadzieścia pięć lat minęło jak jeden dzień… Bardzo pracowity dzień. Nie było czasu na drugie śniadanie, nie dało się położyć na poobiednią drzemkę. Przez te 25 lat wydaliśmy 18 płyt, zagraliśmy niezliczoną liczbę koncertów praktycznie w każdym zakątku Polski. Odwiedziliśmy trzy kontynenty, choć jeden niekoniecznie muzycznie. Liczby piosenek nawet nie zliczymy, gdyż kończą się nam palce w zespole. Chcielibyśmy to wszystko jakoś podsumować, spiąć w klamrę, zebrać w dwa tomy. To przecież dzięki Wam mieliśmy siłę i ochotę na stworzenie tego wszystkiego, co udało nam się nagrać i zaśpiewać. Jak świętować, to tylko z Wami".

Bilety w cenach: 59 zł, 79 zł, 99 zł, 119 zł są dostępne na:www.goodtaste.pl, www.eventim.pl, www.bilety24.pl,www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl, www.kupbilecik.pl, www.bilety.fm, www.biletyna.pl, www.azotyarena.pl, w kasie hali przy ul. Szafera oraz w sklepach sieci Empik, Saturn, Media Markt i Media Expert.

Organizator zwraca uwagę na to, że zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

(MON)

Komentarze

Robert
Przecież o występie HEY w Szczecinie w ramach tej trasy wiadomo od początku. Szczecin jest drugim terminem po Warszawie w czasie jubileuszowego tournée. A wymowa artykułu taka jakby rodzinne miasto zespołu zostało włączone na doczepkę ;)
2017-08-25 14:56:57
kochamszczecin
a może odłączmy się od POLSKI ????????????? Co???? Utwórzmy kraj zwany Pomerania a nasze miasto jego stolicą. Hey co wy na to? Znudziło mnie to traktowanie naszego miasta jako miejsca zesłania. Rozumiem, że Hey to ma grać u nas też za karę?
2017-08-25 14:29:03
kibic
to są jakieś jaja.cyt. Mamy dobrą wiadomość dla szczecińskich fanów grupy Hey. Otóż stolica Pomorza Zachodniego została ujęta w ogólnopolskiej trasie koncertowej z okazji 25-lecia wspomnianego zespołu pn. HEY FAYRANT TOUR chyba tym pseudoartystom sufit spadł ma łeb.łachę robią,że zagrają w Szczecinie? NAMAWIAM DO BOJKOTU TEGO CYRKU!!!
2017-08-24 23:29:13

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy