Piątek 20 maja 2022r. 
REKLAMA

Uwaga fani grupy Hey!

Data publikacji: 2017-08-24 21:05
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-08 02:46
Uwaga fani grupy Hey!
 

Mamy dobrą wiadomość dla szczecińskich fanów grupy Hey. Otóż stolica Pomorza Zachodniego została ujęta w ogólnopolskiej trasie koncertowej z okazji 25-lecia wspomnianego zespołu pn. HEY FAYRANT TOUR. Kasia Nosowska i jej koledzy wystąpią zatem w Szczecinie 25 listopada w hali przy ul. Szafera.

Czego mogą oczekiwać uczestnicy koncertu? Oto, co zdradza organizator: „FAYRANT to siedem koncertów w największych halach koncertowych w kraju. Koncertów wyjątkowych, wspominkowych, przekrojowych a przede wszystkim emocjonalnych. Będą goście, będą hity, będą rzeczy zapomniane, a specjalnie na tę imprezę wyciągnięte z dna szuflady. Będą również niespodzianki i cała masa dobrej zabawy, czyli wszystko to, czego nie może zabraknąć na dobrej imprezie urodzinowej".

I jeszcze kilka słów od zespołu: „Dwadzieścia pięć lat minęło jak jeden dzień… Bardzo pracowity dzień. Nie było czasu na drugie śniadanie, nie dało się położyć na poobiednią drzemkę. Przez te 25 lat wydaliśmy 18 płyt, zagraliśmy niezliczoną liczbę koncertów praktycznie w każdym zakątku Polski. Odwiedziliśmy trzy kontynenty, choć jeden niekoniecznie muzycznie. Liczby piosenek nawet nie zliczymy, gdyż kończą się nam palce w zespole. Chcielibyśmy to wszystko jakoś podsumować, spiąć w klamrę, zebrać w dwa tomy. To przecież dzięki Wam mieliśmy siłę i ochotę na stworzenie tego wszystkiego, co udało nam się nagrać i zaśpiewać. Jak świętować, to tylko z Wami".

Bilety w cenach: 59 zł, 79 zł, 99 zł, 119 zł są dostępne na:www.goodtaste.pl, www.eventim.pl, www.bilety24.pl,www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl, www.kupbilecik.pl, www.bilety.fm, www.biletyna.pl, www.azotyarena.pl, w kasie hali przy ul. Szafera oraz w sklepach sieci Empik, Saturn, Media Markt i Media Expert.

Organizator zwraca uwagę na to, że zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

(MON)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Robert
2017-08-25 14:56:57
Przecież o występie HEY w Szczecinie w ramach tej trasy wiadomo od początku. Szczecin jest drugim terminem po Warszawie w czasie jubileuszowego tournée. A wymowa artykułu taka jakby rodzinne miasto zespołu zostało włączone na doczepkę ;)
kochamszczecin
2017-08-25 14:29:03
a może odłączmy się od POLSKI ????????????? Co???? Utwórzmy kraj zwany Pomerania a nasze miasto jego stolicą. Hey co wy na to? Znudziło mnie to traktowanie naszego miasta jako miejsca zesłania. Rozumiem, że Hey to ma grać u nas też za karę?
kibic
2017-08-24 23:29:13
to są jakieś jaja.cyt. Mamy dobrą wiadomość dla szczecińskich fanów grupy Hey. Otóż stolica Pomorza Zachodniego została ujęta w ogólnopolskiej trasie koncertowej z okazji 25-lecia wspomnianego zespołu pn. HEY FAYRANT TOUR chyba tym pseudoartystom sufit spadł ma łeb.łachę robią,że zagrają w Szczecinie? NAMAWIAM DO BOJKOTU TEGO CYRKU!!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA