czwartek, 22 października 2020.
Strona główna > Kultura > Udana niedziela w Różance

Udana niedziela w Różance [GALERIA]

Udana niedziela w Różance
Data publikacji: 2019-08-25 15:27
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-25 15:44
Wywietleń: 989 410526

Nie brakowało atrakcji podczas kolejnej udanej niedzieli w Różanym Ogrodzie Sztuki w Szczecinie. Impreza kręciła się wokół warsztatów i muzyki granej na żywo.

Dzieci mogły spróbować swych umiejętności m.in. w wyplataniu papierowej wikliny, która powstaje z cieniutkich rurek z papieru. Ponadto zorganizowano spotkanie warsztatowe z Marią Dąbrowską, znaną najmłodszym z roli Pippi w spektaklu Teatru Lalek Pleciuga „Pippi Pończoszanka”.

Natomiast starsi uczestnicy "różankowej" imprezy mogli delektować się muzyką na koncercie, którego celem było przypomnienie laureatów szczecińskiego Festiwalu Młodych Talentów z lat 60. Przed publicznością wystąpili Andrzej Szpak, Swietłana Lewicka, Anna Kowalewska i Tomasz Szpak. Muzycy wykonali najpopularniejsze przeboje tamtych lat, w tym m.in.: „Zakochani są wśród nas”, „O mnie się nie martw”, „Sen o Warszawie”, „Jednego serca”, „Dziwny jest ten świat”.

(KK)

Fot. Marta Teszner

Udana niedziela w Różance Udana niedziela w Różance Udana niedziela w Różance Udana niedziela w Różance Udana niedziela w Różance Udana niedziela w Różance Udana niedziela w Różance Udana niedziela w Różance Udana niedziela w Różance Udana niedziela w Różance Udana niedziela w Różance Udana niedziela w Różance Udana niedziela w Różance Udana niedziela w Różance Udana niedziela w Różance Udana niedziela w Różance

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Pierwszy dzień neutralizacji tallboya

Sonda

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie