Piątek 15 października 2021r. 
REKLAMA

Trzej bardowie. Koncert w bibliotece

Data publikacji: 2021-08-27 22:16
Ostatnia aktualizacja: 2021-08-27 22:16
Trzej bardowie. Koncert w bibliotece
Fot. Ryszard Pakieser  

Koncert zespołu Pan Górski i SPółka odbędzie się w sobotę o godz. 19 w filii bibliotecznej nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8). Uwaga! Obowiązują bezpłatne wejściówki: https://app.evenea.pl/event/koncertwbibliotece/. Koncert będzie także transmitowany na żywo na Facebooku.

Jak obiecują organizatorzy, trzej bardowie z zespołu zabiorą publiczność w sentymentalną podróż, pośród akustycznych brzmień inspirowanych twórczością Kaczmarskiego, Awdiejewa i Gintrowskiego. Autorskie kompozycje Sebastiana Górskiego nawiązują bowiem do miłości, przemijania, poszukiwania swojego miejsca w świecie, ale również z przymrużeniem oka komentują rzeczywistość.

Członkowie grupy: Sebastian Górski – tekściarz, gitarzysta, perkusista, który przez 15 lat był perkusistą szczecińskiej formacji Quo Vadis, a dziś gra w zespole Nikt, Tomasz Skaya – lider i założyciel Quo Vadis, jest prawie 30 lat na scenie, basista, wokalista, Przemysław Nowak – wirtuoz akordeonu, na scenie czynnie działa od 20 lat, jest założycielem zespołu Rockasta.

(MON)

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ