poniedziałek, 21 września 2020.
Strona główna > Kultura > Szorstka, męska liryka. Mamy bilety dla czytelników!

Szorstka, męska liryka. Mamy bilety dla czytelników!

Szorstka, męska liryka. Mamy bilety dla czytelników!
Data publikacji: 2020-01-20 07:55
Wywietleń: 514 438498

W ramach cyklu „Szczecińskie Wierszogranie" 27 stycznia w DK 13 Muz wystąpi krakowska grupa Hard Times. Dzisiaj można u nas wygrać bilety na to wydarzenie!

W repertuarze zespołu są utwory z elementami folku i bluesa, a także - jak zapowiadają organizatorzy - muzycy grają „czasem na smutno o miłości, a czasem na wesoło o urokach życia". I jeszcze kilka słów zapowiedzi organizatorów: „Grają piękne, pozbawione niepotrzebnej egzaltacji piosenki, pełne szorstkiej, męskiej liryki, ściskające za gardło lub porywające do tańca. Nikt wcześniej z taką lekkością nie mieszał gospel z flamenco, ani bluesa z krakowską balladą".

Najnowsza płyta „Siedem" to już trzeci album w dotychczasowym dorobku zespołu, tym razem w pełni autorski i śpiewany po polsku. Hard Times tworzą: Łukasz Wiśniewski - śpiew, harmonijka ustna, ukulele, Piotr Grząślewicz - gitara, irlandzkie bouzouki, Grzegorz Bąk - gitara basowa, Wojtek Szela - trąbka, instrumenty klawiszowe.

Bilety: 40 zł w przedsprzedaży dostępne online na www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych: Zamek Książąt Pomorskich (mały dziedziniec, wejście „I") oraz CIT - Centrum Informacji Turystycznej (pl. Żołnierza Polskiego 20, szklany pawilon na alei kwiatowej). Bilety można nabyć także w dniu koncertu w DK „13 Muz”.

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na koncert . Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS-a na numer 72601 z hasłem: kurier.koncert – na SMS-y czekamy tylko 20 stycznia. Podwójne zaproszenia otrzymają osoby, które najszybciej przyślą SMS tuż po godz. 13. Koszt SMS-a – 2,46 zł z VAT.

(MON)

Na zdjęciu: Krakowska grupa Hard Times wystąpi wkrótce w Szczecinie

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie