Środa 12 maja 2021r. 

Śpiewająco i na wesoło

Data publikacji: 2020-04-04 15:22
Ostatnia aktualizacja: 2020-04-04 15:22
Śpiewająco i na wesoło
 

Na kolejny wspólny wieczór zaprasza w sobotę aktorka szczecińskiego Teatru Polskiego - Olga Adamska, ubiegłoroczna laureatka publiczności naszego plebiscytu teatralnego pn. Bursztynowy Pierścień. Tydzień temu artystka zaprezentowała w internecie fragmenty poematu "Kwiaty polskie" Tuwima, natomiast w ten weekend, jak nam zdradziła, będzie "śpiewająco i na wesoło".

Początek tego niezwykłego występu o godz. 21, na profilu facebookowym aktorki. Uwaga! O. Adamska połączy się wtedy on line z pianistą Krzysztofem Baranowskim, kierownikiem muzycznym Teatru Polskiego, z którym występuje od wielu lat. 

Warto dodać, że gdyby nie pandemia, aktorka byłaby już po premierze swojego nowego spektaklu pt. "My hrabiny nie płaczemy". W niedawnym wywiadzie dla „Kuriera Szczecińskiego" artystka zdradziła nam co nieco o tym monodramie (premiera przeniesiona została na czerwiec)‏: „Będę dziewczyną z sąsiedztwa, tym razem bez piór, lufki i całego anturażu damy. Ale z takim stosunkiem do świata, że zamiast wrzasku wolę uniesienie brwi. Chciałabym być postacią, z którą będzie się identyfikowała współczesna kobieta".

Być może podczas internetowego występu pojawią się piosenki ze wspomnianego spektaklu...

(MON)

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ