piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Kultura > Sezon w Pleciudze czas zacząć!

Sezon w Pleciudze czas zacząć!

Sezon w Pleciudze czas zacząć!
Data publikacji: 2017-09-02 16:01
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-02 18:01
Wywietleń: 1161 290372

Szczeciński Teatr Lalek „Pleciuga” zaprasza w niedzielę (3 września) do wzięcia udziału w wydarzeniu przygotowanym z okazji rozpoczęcia nowego sezonu artystycznego. Zaprezentowane zostaną dwa przedstawienia przygotowane przez uczestników półkolonii teatralnych. Odbędą się też zajęcia plastyczne, które poprowadzą pracownicy na co dzień zajmujący się tworzeniem scenografii i lalek do spektakli.

O godz. 11 pokazany zostanie spektakl pt. „Składzik na strachy", na godz. 11.45 zaplanowano zajęcia pn. „Teatralne zabawy manualne", a na godz. 13 - przedstawienie pt. „(Nie) Zwykły cyrk".

Na wszystkie wydarzenia wstęp jest bezpłatny, bez wcześniejszych zapisów.

(MON)


Fot. Pleciuga

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”