sobota, 25 maja 2019.
Strona główna > Kultura > Sasinowski w Empiku. Promował "Wysokie chmury"

Sasinowski w Empiku. Promował "Wysokie chmury"

Sasinowski w Empiku. Promował "Wysokie chmury"
Data publikacji: 2019-03-29 21:09
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-01 13:43
Wywietleń: 769 383360

W piątkowe popołudnie w Empiku w C.H. Kaskada w Szczecinie odbyło się spotkanie autorskie naszego redakcyjnego kolegi, Alana Sasinowskiego. Alan promował swoją najnowszą powieść "Wysokie chmury" (wydawnictwo Świat Książki). Spore grono przybyłych czytelników wykazało się dociekliwością i wnikliwym podejściem do tematu: zadawano dużo pytań, stawiano śmiałe tezy - dyskusja była ożywiona, a autor zadowolony z gorącego odbioru swego dzieła. Wielokrotnie podkreślał, że każdy czytelnik odbiera powieść na swój sposób i nie istnieje jedna obowiązująca interpretacja... 
(l) 
Fot. Berenika Lemańczyk 

Komentarze

Em
Ciekawe, czy można kupić książkę we wszystkich stacjonarnych Empikach w Polsce.
2019-04-01 13:33:45
kazia
Ale wypasiony autor!
2019-03-31 23:56:06
"Wysokie chmury"
... a maly deszcz ??
2019-03-30 22:14:37
Hmm...
Wczesniej... Sasin - a teraz nagle Sasinowski i co jest tego "po-wo-dem"...??
2019-03-30 21:12:58
Aleksandra
Bardzo udane spotkanie z czytelnikami. Cieszę się , że szczeciński pisarz wydał książkę w dużym wydawnictwie.
2019-03-30 13:12:07
Poważnie?
"podkreślał, że każdy czytelnik odbiera powieść na swój sposób i nie istnieje jedna obowiązująca interpretacja" Refleksja jak z wypracowania gimnazjalnego :-)))
2019-03-30 06:25:46
Quistorp
do ....[autor zadowolony z gorącego odbioru swego dzieła. Wielokrotnie podkreślał, że każdy czytelnik odbiera powieść na swój sposób i nie istnieje jedna obowiązująca interpretacja]... W.Sz. Autor wie co mówi. I ja się z tym zgadzam. Co do [Spore grono ] Szczerze! Nie będę się pastwił.
2019-03-29 21:26:59