Sobota, 18 maja 2024 r. 
REKLAMA

Roman Żurek w nowym programie „Tapioka”. Mamy dla Was bilety!

Data publikacji: 23 kwietnia 2024 r. 11:30
Ostatnia aktualizacja: 23 kwietnia 2024 r. 11:30
Roman Żurek w nowym programie „Tapioka”. Mamy dla Was bilety!
Fot. materiały organizatora  

Roman Żurek, lider kultowego Kabaretu Neo-Nówka zaprasza na program „Tapioka” w piatek 26 kwietnia do klubu Nowa Dekadencja w Szczecinie. To mieszanka stand-upu, satyry i komedii, w której z humorem i dystansem opowiada o sobie, swojej przeszłości oraz o nas – Polakach.

Przygotuj się na dawkę bezkompromisowych żartów i zaskakujących opowieści z życia Romana Żurka, który nie boi się mówić głośno o tym, co inni wolą przemilczeć. Program „Tapioka” to show stworzony nie tylko dla fanów jego działalności w Kabarecie Neo-Nówka, ale przede wszystkim dla tych, którzy cenią sobie inteligentny żart i niebanalne spojrzenie na otaczającą rzeczywistość. To nie tylko humor, to także refleksja nad sobą i polskością, adresowana do każdego: od introwertyków, po ekstrawertyków.

Bilety można kupić bezpośrednio u organizatora: adria-art.pl – lub wygrać w naszym konkursie!

Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS na numer 7248 z hasłem: kurier.zurek. Na SMS-y czekamy tylko dzisiaj (wtorek, 23.04). Zaproszenie otrzyma osoba, która najszybciej przyśle SMS-a tuż po godz. 12. Koszt SMS-a – 2,46 zł z VAT.

(K)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA