Sobota, 18 maja 2024 r. 
REKLAMA

Pozytywny nastrój z Anną Jurksztowicz. Mamy zaproszenia dla Czytelników

Data publikacji: 12 kwietnia 2024 r. 11:02
Ostatnia aktualizacja: 12 kwietnia 2024 r. 11:02
Pozytywny nastrój z Anną Jurksztowicz. Mamy zaproszenia dla Czytelników
Fot. materiały organizatora  

Koncert znakomitej piosenkarki Anny Jurksztowicz, niekwestionowanej gwiazdy polskiej sceny muzycznej, odbędzie się w sobotę 13 kwietnia 2024 r. w GOKSiR w Przecławiu. 

Anna Jurksztowicz to artystka o wieloletnim dorobku muzycznym, utalentowana wokalistka oraz producentka muzyczna i autorka piosenek. Z ponad 10 albumami na swoim koncie oraz licznymi utworami do filmów i seriali już wiele lat temu zdobyła serca publiczności. Utwory, które specjalnie dla niej pisali Krzesimir Dębski i Jacek Cygan, już w latach 80. weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i stały się wizytówką polskiego show-biznesu.

Koncert w GOKSiR będzie doskonałą okazją do wspomnień, podziwiania kunsztu wokalnego piosenkarki oraz świadectwem ponadczasowości naszych rodzimych piosenek. Z pewnością przeniesie widownię w sentymentalną podróż oraz wprawi w optymistyczny i pozytywny nastrój.

Koncert odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w sobotę, 13 kwietnia 2024 r. na godz. 19. Bilety do nabycia w serwisie www.biletomat.pl oraz kasie GOKSiR.

(reg)


Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS na numer 7248 z hasłem: kurier.koncert. Na SMS-y czekamy tylko w piątek (12.04). Zaproszenie otrzyma osoba, która najszybciej przyśle SMS-a tuż po godz. 12. Koszt SMS-a – 2,46 zł z VAT.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA