Środa 01 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Poranki w świątecznym klimacie. Mamy bilety do wygrania!

Data publikacji: 2021-11-26 07:01
Ostatnia aktualizacja: 2021-11-26 07:01
Poranki w świątecznym klimacie. Mamy bilety do wygrania!
 

„Bing: Święta i inne opowieści” to serial animowany dla dzieci, stworzony na podstawie serii książek autorstwa Teda Dewana. W każdym z odcinków rezolutny króliczek wraz z przyjaciółmi doświadcza nowych sytuacji, z którymi uczy się radzić we właściwy sposób. W ramach sobotnich i niedzielnych "Poranków dla najmłodszych" Multikino zaprezentuje sześć wybranych odcinków animowanej serii. Dzisiaj można u nas wygrać bilety na te seanse!

Świąteczną odsłonę przygód króliczka będzie można obejrzeć po raz pierwszy w polskich kinach już tego weekendu. Czego mogą się spodziewać po tych opowieściach mali widzowie i ich opiekunowie? Oto rezolutny króliczek Bing zajęty jest przygotowaniami do zbliżającej się Gwiazdki. Pomagają mu w nich najbliżsi przyjaciele - Sula, Amma, Flop i Pico. Malowanie twarzy, teatrzyk kukiełkowy, odpakowywanie prezentów, tworzenie obrazków z liści...

Dla naszych Czytelników mamy cztery podwójne zaproszenia na poranki z Bingiem w Multikinie. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS na numer 72601 z hasłem: kurier.kino. Na SMS-y czekamy tylko 26 listopada. Zaproszenie otrzymają osoby, które najszybciej przyślą SMS-a tuż po godz. 11. Koszt SMS-a – 2,46 zł z VAT.

(MON)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA