Czwartek 24 czerwca 2021r. 
REKLAMA

Podczas pandemii hrabina nie płacze, ale czyta!

Data publikacji: 2021-05-06 20:22
Ostatnia aktualizacja: 2021-05-06 20:23
Podczas pandemii hrabina nie płacze, ale czyta!
 

Premiera pierwszego, animowanego podcastu pt. "Statystyczna Hrabina" odbędzie się w piątek rano (7 maja) na profilu Olgi Adamskiej na Facebooku oraz na platformie YouTube, na kanale pn. Statystyczna Hrabina. Owe podcasty stanowią swobodną kontynuację spektaklu „My hrabiny nie płaczemy” w wykonaniu wspomnianej aktorki, opartego na tekstach Ani Ołów - Wachowicz.

Teatromani zapewne pamiętają, że w owym przedstawieniu podejmowane były najróżniejsze tematy, poczynając od stosunków damsko-męskich, przez życie domowe, rozrywkowe, zawodowe, miłosne. Na scenie widzowie mieli okazję zobaczyć kobietę żonę, kobietę matkę, kobietę kochankę, kobietę przyjaciółkę, kobietę, która boi się przemijania, kobietę pracownika, kobietę kokietkę… Jak mówi Olga Adamska, w podcastach zaprezentowane zostaną nowe, nieobecne w spektaklu monologi. W projekt poza autorką i aktorką, zaangażowani są: twórcy muzyki Lena i Vitalii Bondar, autorka grafik Anna Bal oraz odpowiedzialny za nagranie i montaż Tomasz Chaciński. 

I jeszcze kilka słów od twórców podcastów: "Na grzbiecie trzeciej fali pandemii nadchodzi Olga Adamska! Posłuchajcie jak czyta monologi „Statystycznej Hrabiny” autorstwa Ani Ołów - Wachowicz. Świeżutkie, gorące jak 36 i 6 podcasty gotowe. Nie dajmy się bałwanom - pokonamy je w szpilkach".

(MON)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ