Piątek 09 grudnia 2022r. 
REKLAMA

Pieśni sercem pisane. Mamy bilety na ten koncert!

Data publikacji: 2019-05-16 08:39
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-16 11:49
Pieśni sercem pisane. Mamy bilety na ten koncert!
 

W piątek (17 maja) w szczecińskim Technoparku Pomerania (sala Castanea, budynek F2, parter), ul. Cyfrowa 4) wystąpi grupa Cisza Jak Ta. Początek o godz. 19. Dziś u nas można wygrać bilety na to wydarzenie!

„Zapraszamy na niezwykłą muzyczną wyprawę przez górskie połoniny, morskie brzegi i brukowane ulice miast, po której przewodnikiem będzie zespół Cisza Jak Ta. Podczas kameralnego koncertu w przestrzeniach Technoparku Pomerania wybrzmiewać będą pieśni sercem pisane, których wyjątkowa oprawa muzyczna wydobywa z polskiej poezji to, co najlepsze i najpiękniejsze" - tak organizatorzy rekomendują koncert.

Cisza Jak Ta to jeden z najciekawszych zespołów polskiego nurtu poezji śpiewanej. Grupa tworzy folkowo-rockowe aranżacje do wierszy największych polskich poetów - m.in. Bolesława Leśmiana, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Kazimierza Przerwy-Tetmajera czy Agnieszki Osieckiej, a także do autorskich tekstów. Na swoim koncie zespół ma już 13 płyt i ponad tysiącem koncertów na scenach w całej Polsce. Dynamiczny rozwój grupy został w 2013 roku uhonorowany Pegazem Kultury, z kolei płyta „Nasze Światy” została uznana Poetycką Płytą Roku 2012, płyta „Wuka” - poetycką Płytą Roku 2013, a płyta „Nieobecność” - Poetycką Płytą Roku 2017. W 2014 roku zespół zdobył Nagrodę Publiczności Ogólnopolskiego Konkursu TVN, Radiowej Trójki i Skody.

W skład grupy wchodzą: Aleksandra Frąckowiak, Ilona Karnicka, Dariusz Bądkowski, Michał Łangowski, Mariusz Skorupa i Mateusz Wyziński. Zespołowi towarzyszy również ... pies Juno, ulubieniec publiczności w całym kraju.

Bilety na koncert dostępne są pod linkiem: https://tiny.pl/t9hsr.

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na koncert. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS-a na numer 72601 z hasłem: kurier.koncert – na SMS-y czekamy tylko w czwartek (16 maja). Zaproszenia otrzymają osoby, które najszybciej przyślą SMS-a tuż po godz. 12. Koszt SMS-a – 2,46 zł z VAT.

(MON)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

kynolog
2019-05-16 11:42:11
Pies odszczeka "Odę do radości".

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA