Piątek 15 października 2021r. 
REKLAMA

Orkiestra wojskowa wśród róż. Tłumy na Różance [GALERIA]

Data publikacji: 2021-08-15 14:36
Ostatnia aktualizacja: 2021-08-15 14:46
Orkiestra wojskowa wśród róż. Tłumy na Różance
Orkiestra wojskowa w niedzielę umilała czas licznie zebranej publiczności w różanym Ogrodzie Sztuki w Szczecinie. Fot. Ryszard Pakieser  

Orkiestra wojskowa w niedzielę umilała czas licznie zebranej publiczności w różanym Ogrodzie Sztuki w Szczecinie. Muzyczne wydarzenie dostarczyło wszystkim niezapomnianych wrażeń.

Orkiestra pod batutą dowódcy-kapelmistrza st. chor. szt. Szymona Kierska w dzień Święto Wojska Polskiego oprócz popularnych melodii wojskowych zaprezentowała sporo ponadczasowych szlagierów filmowych. Publiczność znakomicie bawiła się przy utworach pochodzących z takich niezapomnianych produkcji jak: "Vabank", "Wojna domowa" czy "07 zgłoś się".

- Przyjechałem tu z żoną specjalnie na koncert Orkiestry wojskowej - mówi Janusz Matła. - W ubiegłym roku też byliśmy i bardzo nam się podobało. Uwielbiam stare polskie kino i muzykę do tamtych filmów. To były czasy mojej młodości. Miło jest posłuchać dobrej muzyki w otoczeniu pięknych róż.

Nie brakowało atrakcji dla najmłodszych. Dzieci pod kierunkiem animatora mogły m.in. stworzyć własną „matrycę graficzną” z materiałów o różnych fakturach: kartony, koronki, tkaniny, sztuczne futro, liście itp.

(KK)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ