poniedziałek, 18 czerwca 2018.
Strona główna > Kultura > Odkrywamy książki w dawnej filharmonii

Odkrywamy książki w dawnej filharmonii [GALERIA]

Odkrywamy książki w dawnej filharmonii
Data publikacji: 2017-07-01 11:51
Ostatnia aktualizacja: 2017-07-03 13:30
Wywietleń: 659 273136

W dawnej siedzibie Filharmonii Szczecińskiej w Urzędzie Miasta przy pl. Armii Krajowej 1 w Szczecinie trwa impreza „Odkryj książkę na nowo”, najważniejsze literackie wydarzenie w naszym mieście. Towarzyszy przyznaniu przez „Kurier Szczeciński” Gryfii, Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej dla Autorki.  

- Życzę Państwu dwóch wspaniałych dni w Szczecinie – powiedział Tomasz Kowalczyk, prezes i redaktor naczelny „Kuriera Szczecińskiego” podczas oficjalnego otwarcia.

- Jesteśmy w dobry miejscu, które miało dużo wspólnego z kulturą – stwierdził Artur Daniel Liskowacki, jeden z jurorów Gryfii.

Na odwiedzających czekają wystawcy z książkami, są propozycje dla dzieci, odbywają się spotkania z autorkami i autorami.     

(as)

Fot. Robert Stachnik

Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii Odkrywamy książki w dawnej filharmonii

Komentarze

dopisek
Doda-m, że chodzi tu o pisząca rodzinę: Lucynę, Wojciecha, Elunię i Wojtka Łopacińskich i ich książkę: "Zabrałam braciszka do świętego Franciszka" ;-) czyli podróże po Ameryce.
2017-07-03 12:52:08
Jarun
Warto jeszcze wymienić szczecińskich pisarzy, a w zasadzie "piszącą rodzinę" która zaprezentowała się na "Zlocie Pisarzy w mieście Gryfa" no i legendarnego słowiańskiego woja, doskonale władającego mieczem i piórem siabra Igora, który zamiast palić, mordować i grabić - rozmawiał i książki podpisywał.
2017-07-01 19:28:03
Jarun
Impreza ze wszech miar udana, szkoda tylko, że na tak małej powierzchni i w tak skromnych warunkach(m.in. spotkanie z autorami książek na półpiętrze). Trzeba było pomyśleć o imprezach, zanim wybudowało się bezużyteczne straszydła takie jak: Przełomy, filharmonia czy Technopark. Niegospodarność i brak pomyślunku radnych i władz miejskich jest przerażająca. A na "księgozlocie" można było spotkać m.in. podróżnika Jacka Pałkiewicza -ojca polskiego surwiwalu i szczecińskich (zachodniopomorskich) pisarzy np. Annę Piecyk -sympatyczną młoda pisarkę z Międzyzdrojów.
2017-07-01 15:15:00

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Finalistki Gryfii na plenerze literackim
Plener literacki wystartował
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Ryszard Pietrzak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy