Piątek 07 maja 2021r. 

Obejrzałeś film szczecińskiej aktorki? Zagłosuj i pomóż jej wygrać

Data publikacji: 2021-05-04 14:16
Ostatnia aktualizacja: 2021-05-04 14:23
Obejrzałeś film szczecińskiej aktorki? Zagłosuj i pomóż jej wygrać
Fot. Piotr Nykowski  

Do piątku (7 kwietnia) do godziny 12 można głosować na film w reżyserii szczecińskiej aktorki, Marii Dąbrowskiej (i z nią w roli głównej), zatytułowany "Coś mi tu nie gra", który zakwalifikował się do finału Festiwalu Filmów w Czasie Kwarantanny – KINO 2021. NOWE HISTORIE. Opowieść ta ma nie tylko szansę na nagrodę jury, ale też publiczności.

Film jest dostępny, w ramach festiwalu, na stronie internetowej TVN fabuła (do 9 maja), a także na kanale szczecińskiego Teatru Współczesnego w serwisie YouTube.

„Coś mi tu nie gra” to autorski projekt szczecinianki, aktorki Teatru Współczesnego – Marii Dąbrowskiej (laureatki naszego plebiscytu teatralnego pn. „Bursztynowy Pierścień”), do którego wraz z perkusistą Kubą Fiszerem zaprosiła ekipę filmową w składzie: Adam Barwiński, Wojtek Ochocki i Michał Baczyński oraz przyjaciół – Grażynę i Jerzego. Całość nawiązuje do fantastycznego spektaklu pt. „Kobieta zagrożona niskimi świadczeniami emerytalnymi”, granego zwykle na scenie Teatru Małego. Zatem bohaterów tego przedstawienia oglądamy teraz w filmie i to niejako w prywatnej sytuacji. To artyści, którzy marzą o trasie koncertowej, przygotowując kartki z autografami dla fanów. Perkusja i mikrofon zatem czekają, próby w piwnicy dalej się odbywają, ale… jednak coś tu nie gra.

Oto link, pod którym mogą Państwo zagłosować: https://tvnfabula.pl/aktualnosci,3004,n/nagroda-publicznosci-kino-2021-nowe-historie-oddaj-swoj-glos,337789.html?fbclid=IwAR1eubalBJl_YpXpVy8efElHbkl2U2MkxKCCWm9uqB1dRk9C1CeU-oGrM1Y

W konkursie bierze udział 17 filmów.

(MON)

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ