wtorek, 02 czerwca 2020.
Strona główna > Kultura > Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy!

Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! [GALERIA]

Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy!
Data publikacji: 2018-04-08 19:04
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-08 02:48
Wywietleń: 2342 322084

To będzie hit najbliższych miesięcy wśród atrakcji dla dzieci w Szczecinie. Mowa tu o nowej wystawie w galerii DK "13 Muz" - "Tworzę się" przy ul. Tkackiej pn. "Tajemniczy ogród". W niedzielę odbył się tu wernisaż tego nietypowego placu zabaw i ekspozycji zarazem.

Przy wejściu wita wszystkich ukwiecona kaczka, a zaraz potem można się zanurzyć w tajemniczym ogrodzie, przespacerować po tęczy, spotkać flaminga, zachwycić się kwitnącym obrazem (tu selfie jest wskazane, a nawet konieczne!), przytulaśnym drzewem i paprodomem, a nawet przestraszyć w szafie pełnej pajęczyn i czarnych kwiatów. Potem jeszcze skok do lustrzanego stawu i spotkanie z cyberptakiem oraz interaktywnymi roślinami. W domu wypada jeszcze poczytać powieść pt. "Tajemniczy ogród" i ... popołudnie można uznać za wyjątkowo udane.

(MON)

Fot. Marta TESZNER

Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy!

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Nekrologi

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie