piątek, 19 lipca 2019.
Strona główna > Kultura > Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy!

Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! [GALERIA]

Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy!
Data publikacji: 2018-04-08 19:04
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-08 02:48
Wywietleń: 2125 322084

To będzie hit najbliższych miesięcy wśród atrakcji dla dzieci w Szczecinie. Mowa tu o nowej wystawie w galerii DK "13 Muz" - "Tworzę się" przy ul. Tkackiej pn. "Tajemniczy ogród". W niedzielę odbył się tu wernisaż tego nietypowego placu zabaw i ekspozycji zarazem.

Przy wejściu wita wszystkich ukwiecona kaczka, a zaraz potem można się zanurzyć w tajemniczym ogrodzie, przespacerować po tęczy, spotkać flaminga, zachwycić się kwitnącym obrazem (tu selfie jest wskazane, a nawet konieczne!), przytulaśnym drzewem i paprodomem, a nawet przestraszyć w szafie pełnej pajęczyn i czarnych kwiatów. Potem jeszcze skok do lustrzanego stawu i spotkanie z cyberptakiem oraz interaktywnymi roślinami. W domu wypada jeszcze poczytać powieść pt. "Tajemniczy ogród" i ... popołudnie można uznać za wyjątkowo udane.

(MON)

Fot. Marta TESZNER

Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy! Nowa wystawa w "Tworzę się". Przespacerujcie się po tęczy!

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
24
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Masowe bieganie nad morzem

Nekrologi

Sonda

Czy uważasz, że w ostatnich latach Szczecin utracił swój akademicki charakter?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie