Czwartek 06 maja 2021r. 

Niepodległość od dziecka

Data publikacji: 2018-11-21 09:06
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-21 12:25
Niepodległość od dziecka
 

Grupa artystyczna Arfik i Sklep z Ptasimi Piórami wystąpią w środę (21 listopada), o godz. 18, na scenie Szczecińskiej Agencji Artystycznej przy al. Wojska Polskiego 64 - pn. „Mamy dom, czyli niepodległość od dziecka”. Wstęp wolny.

Młodzi artyści zaśpiewają autorskie piosenki z muzyką Ryszarda Leoszewskiego i słowami Barbary Stenki. Arfikowi będą akompaniować muzycy Sklepu z Ptasimi Piórami: Ryszard Leoszewski (gitara), Mariusz Smoliński (piano), Krzysztof Ciesielski (kontrabas), Lech Grochala (perkusja). „Arfik wyśpiewa swą radość z tego - że dom, kraj, miasto, rodzina są dziś codziennością. Że można je współtworzyć i czuć się w tym bezpiecznie. Że wielka jest wartość małych, zwyczajnych gestów i uczynków, które budują to, co nazywamy domem" - informują organizatorzy.

W programie zostaną wykorzystane fotografie znakomitego warszawskiego artysty Piotra VASCO Wasilkowskiego, stypendysty MKiDN z projektem „Poza Skrzydłami” o dzieciach z warszawskiego Grochowa. Koncert jest częścią projektu „Scena Detaliczna 2018”, dofinansowanego ze środków Miasta Szczecin.

(MON)

Na zdjęciu: Arfik

Fot. Robert Stachnik

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ