Czwartek, 23 maja 2024 r. 
REKLAMA

Natalia Przybysz chce nas ukoić

Data publikacji: 23 stycznia 2023 r. 09:27
Ostatnia aktualizacja: 25 stycznia 2023 r. 14:13
Natalia Przybysz chce nas ukoić
Fot. Sylwia Klaczyńska  

Natalia Przybysz we wtorek, 24 stycznia, o g. 20 zagra w Filharmonii Szczecińskiej koncert. Będzie to występ w ramach jesiennej trasy "Serce Spokojne", która obejmuje kilkanaście miast.

Trasa „Serce Spokojne” jest kontynuacją praktycznie wyprzedanej wiosennej trasy klubowej i letniej odsłony koncertów promujących album „Zaczynam się od miłości”. „Serce Spokojne” to utwór zamykający najnowszą płytę „Zaczynam się od miłości”. Album ten powstał do niezaśpiewanych tekstów Kory. Znajdują się na nim też dwa, w pełni autorskie utwory Natalii Przybysz i towarzyszących wokalistce muzyków. Jednym z nich jest „Zew”, który stał się ulubioną piosenką wielu fanów Natalii.

– Z niedowierzaniem patrzę na to przedziwne i przepiękne koncertowo lato - mówiła artystka.  Mieszanka uczuć związanych z dziwnością rzeczywistości (pandemia, wojna w Ukrainie) w jakiej przyszło nam żyć, była bardzo inna od wszystkich poprzednich sezonów koncertowych, jakie zagrałam w moim artystycznym życiu. Każdy koncert był na wagę złota. Witaliśmy się ze sceny z Wami z ogromną wdzięcznością i z żalem z niej schodziliśmy. Było cudownie. Dziękujemy Wam.
W repertuarze trasy „Serce spokojne” nie zabraknie „Deserów”, czyli ważnych dla zespołu Natalii Przybysz utworów Kory i Maanam w odświeżonych aranżacjach. Będą to jednak zupełnie inne covery niż te, zagrane w pierwszej odsłonie trasy. Kryterium wyboru utworów było ukojenie i otulenie słuchaczy, którzy zdecydują się spędzić jesienne wieczory na koncertach zespołu.
– Nadchodzi jesień i po raz pierwszy myślę o trasie sezonowo. Chciałabym zaprosić Was na wyjątkowe koncerty „Serce Spokojne”. Będzie to zamknięcie mojej pracy z tekstami Kory, podziękowanie jej za tą przygodę i przywilej. Będziemy szukać ciepła w innych źródłach muzycznych niż podczas letnich koncertów. Naszym źródłem będzie bliskość – nasza i Wasza oraz spokój płynący z tych piosenek, które obniżają ciśnienie, koją, tulą. Było dużo słońca a teraz będzie księżycowo i magicznie. Już tęsknię! – dodaje Natalia Przybysz.

Bilety dostępne na: bilety.fm, www.eventim.pl, www.ebilet.pl.

(as)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

@fin
2023-01-25 13:44:16
Gdzie ty tu dostrzegłeś dupę? Nic nie poradzimy że tobie się wszystko z dupą kojarzy...
fin
2023-01-24 17:26:17
czy wy zawsze o dupie......
@Krychaa
2023-01-24 09:31:25
Nie mam nic do in vitro, zależy mi jedynie by było opłacane z prywatnego ubezpieczenia a poza tym by nie kłamać że in vitro to procedura LECZĄCA bezpłodność bo in vitro niczego nie leczy więc po co kłamać i zmuszać nas do kłamania?
Krychaa
2023-01-23 16:45:22
Sistars,dało się słuchać. Jeden hit, 20 lat już minęło od tego. A teraz pytanie : skoro ktoś jest zwolennikiem in vitro to dlaczego popiera aborcję ? Zdrowe dziecko może być zaadoptowane przez parę która przez parę lat liczy na in vitro. Kolejne pytanie do młodych zwolenników aborcji: nie boicie się ze za np 40 lat o eutanazji będzie decydować lekarz lub urzędnik bez waszego wniosku ? Dobro wraca a zło niszczy. Zdrowia dla wszystkich uczciwych.
Bo mieszkanie
2023-01-23 13:46:48
Było za małe...
Romek
2023-01-23 11:09:28
Poparcie dla aborcji a teraz serce spokojne czy Szczecin może mieć występy bardziej empatycznych artystów?
Cenzura
2023-01-23 10:56:09
Adekwatna do wolności słowa wolnych mediów...

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA