wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Kultura > Morska nagroda dla szczecińskiej telewizji

Morska nagroda dla szczecińskiej telewizji

Morska nagroda dla szczecińskiej telewizji
Data publikacji: 2018-01-17 21:54
Ostatnia aktualizacja: 2018-01-19 11:23
Wywietleń: 1624 310083

Tradycyjne spotkanie noworoczne gospodarki morskiej Pomorza Zachodniego odbyło się w środę (17 stycznia) wieczorem w restauracji „Stara Rzeźnia” w Szczecinie. Zorganizowano je po raz 14. Na spotkaniu wręczono nagrodę „Dziennikarz Roku Gospodarki Morskiej Pomorza Zachodniego 2017”.

Tym razem wyróżniono całą redakcję szczecińskiego oddziału TVP, czyli Regionalnej Trójki”, m.in. za magazyn pt. „Wiatr od Morza”, codzienne informacje w Kronice oraz inne autorskie programy traktujące o gospodarce morskiej. Nagrodę w imieniu redakcji odebrały Joanna Tryniszewska i Joanna Klimowska-Kronic.

Spotkanie, w którym uczestniczyli przedsiębiorcy, przedstawiciele środowiska akademickiego i różnych instytucji, było okazją do podsumowania minionego roku w branży morskiej.

Dodajmy, że przygotowało je kilka organizacji: Biuro Promocji Żeglugi Morskiej Bliskiego Zasięgu, Krajowa Izba Gospodarki Morskiej – Zachodniopomorski Oddział Regionalny, Polska Izba Spedycji i Logistyki, Rada Interesantów Portu Szczecin oraz Związek Amatorów Polskich.

(ek)

Na zdjęciu: Nagrodę w imieniu szczecińskiego oddziału TVP odebrały Joanna Klimowska-Kronic i Joanna Tryniszewska.

Komentarze

OBSERWATOR(R)
Dobre pytanie co robi tam Darek W. jest otoczony wianuszkiem kolesi. Naradzają sie widocznie jak sie ustawic w nowej sytuacji.
2018-01-19 11:01:22
foto
A co na zdjęciu robi odwołany w aferze skandalu prezes izby? ;)
2018-01-18 08:52:35

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”