czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Kultura > „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami

„Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami [GALERIA]

„Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami
Data publikacji: 2018-01-20 14:03
Ostatnia aktualizacja: 2018-01-21 08:50
Wywietleń: 1233 310455

Piątkowa (19 stycznia) projekcja najnowszego obrazu szczecińskich filmowców Pawła i Michała Kulików pt. „Moja siostra…” w Gryfińskim Domu Kultury odbyła się przy wypełnionej po brzegi sali widowiskowej placówki.

Tematem filmu, którego niedawna premiera miała miejsce w Kinie Zamek w Szczecinie, jest depresja. W rolę Anny, zmagającej się z tą ciężką chorobą, wcieliła się gryfinianka Eliza Hołubowska, na co dzień tancerka, choreografka, szefowa Teatru Tańca Ego Vu z GDK. Na planie towarzyszy jej Bibianna Chimiak, aktorka Teatru Kana, która zagrała filmową siostrę głównej bohaterki. W epizodach wystąpili: Brygida Małyska, Ewelina Tołyż i Michał Kuczyński. W niełatwą tematykę fabularyzowanego dokumentu wprowadziła widzów dr Teresa Andrzejewska.

Twórcy filmu towarzyszyli pokazowi, więc po projekcji była okazja do rozmowy, zarówno na temat depresji, jak i pracy nad realizacją obrazu oraz aktorskim debiutem na dużym ekranie. Widzowie rzęsistymi brawami nagrodzili wszystkich zaangażowanych w powstanie filmu „Moja siostra…”, zarówno za poruszającą umysły i serca tematykę, która niosła się długo w rozmowach po projekcji, jak i za mistrzowską realizację obrazu.

Tekst i fot. (akme)

„Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami

Komentarze

obserwator
uniwersytet trzeciego wieku posłusznie przyszedł...wreszczie ta słaba tancerka nie stała z rękami w kieszeniach bo tak ciagle sie zachowuje
2018-01-21 08:09:55

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”