czwartek, 24 września 2020.
Strona główna > Kultura > Migawka w Muzeum Techniki i Komunikacji

Migawka w Muzeum Techniki i Komunikacji [GALERIA]

Migawka w Muzeum Techniki i Komunikacji
Data publikacji: 2017-12-10 20:02
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-08 02:47
Wywietleń: 1925 304678

Przez grudzień - aż do końca stycznia - można oglądać wystawę pn. „Szczecińska fotografia prasowa 2017. Szósta migawka”. Jej wernisaż odbył się w piątek - stąd pochodzą zdjęcia.

Na wystawie prezentowanej w Muzeum Techniki i Komunikacji można obejrzeć wybór najlepszych zdjęć dokonanych przez szczecińskich fotoreporterów. W tym dwóch „kurierowych": Dariusza Gorajskiego i Ryszarda Pakiesera. Razem z nim swe prace prezentują również: Cezary Aszkiełowicz z „Gazety Wyborczej” Szczecin, Marcin Bielecki z Polskiej Agencji Prasowej, Krzysztof Cichomski z Agencji Newspix.pl, Krzysztof Hadrian z „Gazety Wyborczej” Szczecin, Weronika Łyczywek z Polskiego Radia Szczecin, Olaf Nowicki z Polskiego Radia Szczecin, Robert Stachnik z Agencji Fotograficznej Reporter, Andrzej Szkocki z „Głosu Szczecińskiego”, Sebastian Wołosz z „Głosu Szczecińskiego” oraz nestorzy – Włodzimierz Piątek i Jerzy Undro.

(isz)

Fot. Grzegorz SIWA

Migawka w Muzeum Techniki i Komunikacji Migawka w Muzeum Techniki i Komunikacji Migawka w Muzeum Techniki i Komunikacji Migawka w Muzeum Techniki i Komunikacji Migawka w Muzeum Techniki i Komunikacji Migawka w Muzeum Techniki i Komunikacji Migawka w Muzeum Techniki i Komunikacji Migawka w Muzeum Techniki i Komunikacji Migawka w Muzeum Techniki i Komunikacji Migawka w Muzeum Techniki i Komunikacji Migawka w Muzeum Techniki i Komunikacji Migawka w Muzeum Techniki i Komunikacji

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie