poniedziałek, 28 września 2020.
Strona główna > Kultura > Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja

Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja [GALERIA]

Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja
Data publikacji: 2020-01-19 20:01
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-19 22:50
Wywietleń: 1246 438712

Pracowicie rozpoczął się ten rok dla Zespołu Pieśni i Tańca "Szczecinianie". W pierwszych dniach stycznia artyści uczestniczyli bowiem w festiwalu folklorystycznym w Indiach, a w ten weekend wystąpili na koncertach kolędowych w kaplicy Szkół Salezjańskich na szczecińskich Gumieńcach. Ten niedzielny nosił tytuł "Kolędy to więcej niż muzealna tradycja".

To był magiczny występ, który przeniósł widzów do niedawnych świat Bożego Narodzenia. Zabrzmiały zatem najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki z najróżniejszych zakątków naszego kraju. 

Warto podkreślić, iż w tym roku zespół świętuje swoje 20. urodziny. Jubileuszowy koncert odbędzie się jesienią tego roku.
(MON)
Fot. Marta Teszner
Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja Magiczny koncert. Kolędy to więcej niż muzealna tradycja

Komentarze

jola
Wspaniały koncert. Uczta duchowa!
2020-01-19 21:35:52

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie