Wtorek 07 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Łobaszewska i Luxtorpeda. Koncerty w "Krzemieniu"

Data publikacji: 2021-10-22 15:49
Ostatnia aktualizacja: 2021-10-22 15:59
Łobaszewska i Luxtorpeda. Koncerty w "Krzemieniu"
Na zdjęciu: Grażyna Łobaszewska Fot. archiwum  

W Domu Kultury "Krzemień” w Szczecinie w piątek (22 października) wystąpi Grażyna Łobaszewska i grupa Ajagore (o godz. 19), natomiast w sobotę - grupa Luxtorpeda (o godz. 20).

Piątkowy koncert nosi tytuł: "Pamiętamy”. W programie usłyszeć będzie można oczywiście utwory, za które publiczność kocha artystkę od lat ("Czas nas uczy pogody”, "Gdybyś”) w odświeżonych, nierzadko zaskakujących aranżacjach, lecz także (z uwagi na zbliżający się okres zaduszkowy) – repertuar artystów, których już z nami nie ma (m.in. Czesława Niemena, Marka Grechuty, Grzegorza Ciechowskiego czy Andrzeja Zauchy).

Luxtorpeda z kolei zagra pierwszy od pięciu lat klubowy koncert w Szczecinie. Formacja powstała w 2010 roku. Robert „Litza” Friedrich zaprosił wtedy do współpracy gitarzystę Roberta Drężka, basistę Krzysztofa Kmiecika i perkusistę Tomasza Krzyżaniaka. W 2011 roku, w czasie powstawania materiału na nowy krążek, do grupy dołączył wokalista Przemysław Frencel. Grupa prezentuje utwory utrzymane głównie w stylistyce rocka, rocka alternatywnego, punk rocka.(MON)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA