Sobota, 23 września 2023 r. 
14 szczecin
REKLAMA

Kryzys wieku średniego

Data publikacji: 15 września 2023 r. 22:26
Ostatnia aktualizacja: 15 września 2023 r. 22:26
Kryzys wieku średniego
Fot. Anna GNIAZDOWSKA  

Teatr Lalek „Pleciuga” w Szczecinie pokaże spektakl dla dorosłych „Robinson” w reżyserii Agaty Biziuk. „Robinson” to komediodramat z Rafałem Hajdukiewiczem w roli głównej.

Spektakl dotyka kryzysu wieku średniego, stanowi tragikomiczną rozprawę o sile i słabościach człowieka, które wybrzmiewają w konfrontacji z przemijającym życiem. Wiek średni to z założenia „połowa oczekiwanego życia na ziemi”, która jest czasem weryfikacji planów i autoanalizy własnego „Ja” pod kątem małżeństwa, pracy zawodowej, rodziny, ogólnej sytuacji życiowej. Kim jesteśmy dla świata, a kim dla bliskich? Co jest w życiu ważne?

W dobie galopującego coachingu, który utwierdza nas w przekonaniu, że możemy wszystko, coraz trudniej odpowiedzieć na pytanie, jak chcemy spędzić czas, który został nam dany.

Komediodramat rozgrywający się w przestrzeni łazienki bohatera, zbudowany jest z rozmów z wewnętrznymi postaciami wyrwanymi z definicji psychologicznych. To opowieść, w której można się przejrzeć jak w lustrze, zyskując poczucie, że nie jesteśmy osamotnieni w nawiedzających nas troskach i wątpliwościach.

„Robinson” będzie grany w sobotę i w niedzielę o g. 18.

(as)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA