wtorek, 21 sierpnia 2018.
Strona główna > Kultura > KONKURS. Serafińska śpiewa Osiecką

KONKURS. Serafińska śpiewa Osiecką

KONKURS. Serafińska śpiewa Osiecką
Data publikacji: 2017-03-30 09:07
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:59
Wywietleń: 602 228628

Anna Serafińska to chluba polskiego jazzu, laureatka wszystkich ważnych festiwalowych wyróżnień, także zagranicznych. Poza występami na scenie jest także pedagogiem z tytułem doktora wokalistyki, a prywatnie wnuczką Carmen Moreno.

Artystka wykonuje własne aranżacje piosenek Agnieszki Osieckiej i Jonasza Kofty. Podczas odbywających się teraz w Szczecinie międzynarodowych spotkań muzycznych, których celem jest integracja kultur krajów z basenów mórz Bałtyckiego i Śródziemnego (Mediterranean + Bałtyk = Me.Ba) świetna wokalistka wystąpi w Studio S-1 PR Szczecin z koncertem piosenek Agnieszki Osieckiej pt. „Gadu Gadu”.

Warto przypomnieć, że w poprzednich edycjach spotkań Me.Ba wystąpili tacy artyści jak Zbigniew Namysłowski, Roberto Ottaviano, Kari Bremnes czy Silje Nergard, Anders Bergcrantz Quartet Live czy też Foyn Friis Quartet. Łącznie zaprezentowało się już ponad 100 artystów z Włoch, Słowenii, Niemiec, Danii, Szwecji, Finlandii i Norwegii. W tym roku do tego grona dołączy Anna Serafińska. Jej koncert odbędzie się w czwartek (30 marca) o godz. 19 w studio koncertowe PR Szczecin S-1, bilety: 50 zł dostępne na Bilety.fm.

(mos)

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na koncert. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS-a na numer 72601 z hasłem: kurier.koncert - na SMS-y czekamy tylko 30 marca. Zaproszenie otrzymają pierwsze dwie osoby, które najszybciej przyślą SMS-a tuż po godz. 14.30. Koszt SMS-a - 2,46 zł z VAT.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Samotny strajk
Water Show Szczecin 2018
Pyromagic 2018: Fajerwerki wystrzeliły
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy