Niedziela, 04 czerwca 2023 r. 
14 szczecin
REKLAMA

KONKURS. Serafińska śpiewa Osiecką

Data publikacji: 30 marca 2017 r. 09:07
Ostatnia aktualizacja: 08 listopada 2018 r. 02:45
KONKURS. Serafińska śpiewa Osiecką
Fot. Wikipedia/Tadeusz Rudzki  

Anna Serafińska to chluba polskiego jazzu, laureatka wszystkich ważnych festiwalowych wyróżnień, także zagranicznych. Poza występami na scenie jest także pedagogiem z tytułem doktora wokalistyki, a prywatnie wnuczką Carmen Moreno.

Artystka wykonuje własne aranżacje piosenek Agnieszki Osieckiej i Jonasza Kofty. Podczas odbywających się teraz w Szczecinie międzynarodowych spotkań muzycznych, których celem jest integracja kultur krajów z basenów mórz Bałtyckiego i Śródziemnego (Mediterranean + Bałtyk = Me.Ba) świetna wokalistka wystąpi w Studio S-1 PR Szczecin z koncertem piosenek Agnieszki Osieckiej pt. „Gadu Gadu”.

Warto przypomnieć, że w poprzednich edycjach spotkań Me.Ba wystąpili tacy artyści jak Zbigniew Namysłowski, Roberto Ottaviano, Kari Bremnes czy Silje Nergard, Anders Bergcrantz Quartet Live czy też Foyn Friis Quartet. Łącznie zaprezentowało się już ponad 100 artystów z Włoch, Słowenii, Niemiec, Danii, Szwecji, Finlandii i Norwegii. W tym roku do tego grona dołączy Anna Serafińska. Jej koncert odbędzie się w czwartek (30 marca) o godz. 19 w studio koncertowe PR Szczecin S-1, bilety: 50 zł dostępne na Bilety.fm.

(mos)

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na koncert. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS-a na numer 72601 z hasłem: kurier.koncert - na SMS-y czekamy tylko 30 marca. Zaproszenie otrzymają pierwsze dwie osoby, które najszybciej przyślą SMS-a tuż po godz. 14.30. Koszt SMS-a - 2,46 zł z VAT.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA