sobota, 11 lipca 2020.
Strona główna > Kultura > Konkurs. Kabaret Bez Baby

Konkurs. Kabaret Bez Baby

Konkurs. Kabaret Bez Baby
Data publikacji: 2019-05-10 09:46
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-10 12:16
Wywietleń: 779 390012

Fundacja Kultury West&Art - Scena Stara Rzeźnia zapraszają na Kabaret „Bez Baby” - widowisko odbędzie się w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia - w piątek (10 maja) o godz. 20.

Co zobaczymy na scenie? „Program składający się z najzabawniejszych polskich skeczów estradowych, scenek, monologów kabaretowych i piosenek, oparty na przeróbkach i adaptacjach tekstów klasyków polskiego kabaretu, nawiązujących do najlepszych czasów kabaretu literackiego, czasów „Zielonego Balonika”, „Morskiego Oka”, Teatru „Quipro-quo”... nieco sentymentalne, lecz jakże aktualne do dzisiaj i mocno akcentujące „współczesność” niezasłużenie zapomnianych tekstów. Monologi, piosenki, skecze wyczarowują atmosferę dawnego kabaretu i prowadzą do pointy, że dzisiaj, wbrew upływającemu czasowi, niewiele się zmieniło, a już na pewno śmiejemy się do rozpuku z tych samych dowcipów co nasi dziadkowie – wyjaśnia Piotr Ochman z Fundacji West & Art., producent wydarzenia.

W kabarecie występują: Sławomir „Krzywy” Krzywiźniak, Marcin „Cinek” Wiśniewski i - gościnnie - Adam „Dzidek” Dzieciniak. 

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na kabaret. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS-a na numer 72601 z hasłem: kurier.kabaret – na SMS-y czekamy tylko 10 maja. Zaproszenia otrzymają osoby, które najszybciej przyślą SMS-a tuż po godz. 12.30. Koszt SMS-a – 2,46 zł z VAT

(MON)

 

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Czytaj także

Kultura na wiosnę!
Pogoda
11
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

kondolencje

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie