piątek, 05 marca 2021r.

Komiks w czasie pandemii. Spotkanie on line

Data publikacji: 2021-01-25 13:24
Ostatnia aktualizacja: 2021-01-25 13:24
Komiks w czasie pandemii. Spotkanie on line
 

W poniedziałek o g. 18 na platformie ZOOM rozpocznie się kolejne spotkanie szczecińskiego dyskusyjnego klubu komiksowego. Temat: podsumowanie roku 2020 w komiksie. 

- Miniony rok to przede wszystkim nowa rzeczywistość. Wielu artystów w swoim stylu opisywało ją w social mediach, ale ukazała się taże antologia komiksu pandemicznego - mówi Krzysztof Lchtblau. - Festiwale nie odbyły się lub odbyły się w charakterze online. Bez wątpienia jednak ukazało się wiele ciekawych komiksów. Które z nich były najciekawsze, a które na to miano nie zasługują? O tym chcemy porozmawiać na najbliższym spotkaniu.

Klub Taktownie o Komiksie powraca po dłuższej przerwie spowodowanej zarazą. Na razie dyskusje będą miały charakter online. 

- Korzystając z formuły dyskusyjnych klubów książki, zapraszamy na comiesięczne spotkania poświęcone rozmowom o komiksach - dodaje Krzysztof Lichtblau. - Interesują nas zarówno komiksy nowe, jak i klasyczne, tradycyjne oraz te nowatorskie. Dyskutujemy o publikacjach europejskich, amerykańskich, a także japońskich. Na spotkania zapraszamy w każdy ostatni poniedziałek miesiąca.

Cykl organizowany jest przez Stowarzyszenie POP-ART oraz Miejska Bibliotekę Publiczną w Szczecinie. 

Link do spotkania na platformie ZOOM

(as)

 

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ