piątek, 05 czerwca 2020.
Strona główna > Kultura > Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie

Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie [GALERIA]

Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie
Data publikacji: 2019-07-21 22:53
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-17 18:12
Wywietleń: 5256 404160

W Szczecinie kręcone są sceny gangsterskiej komedii "Futro z misia" z udziałem m.in. Cezarego Pazury i Olafa Lubaszenki. Reżyserami są: Kacper Anuszewski i Michał Milowicz, dla którego to debiut.

Komedia ma być utrzymana w klimacie filmów z końca lat 90. Jak zapewnia producent - spółka Sky Map Production, której komandytariuszami są M. Milowicz i szczecinianka Anna Siergiej, nie będzie kontynuacją "Chłopaki nie płaczą”, choć na planie znów się spotkali znani z tego obrazu aktorzy.

O czym jest film? Boss podhalańskiej "Nerwowy" (Olaf Lubaszenko) jest wściekły. Jego ludzie podczas brawurowej akcji ukradli z komisariatu w Tczewie 120 kilogramów ziołowej herbatki. Po co im ona ? Otóż to. W policyjnym magazynie miała być marihuana, ale ktoś ubiegł zakopiańskich gangsterów. Całej sprawie przyglądają się agenci CBŚ - Dzik (Cezary Pazura) i Żubr (Artur Dziurman), którzy podejrzewają przekręt. Tymczasem na Pomorzu ktoś handluje doskonałej jakości „trawką”… Stąd finałowe sceny powstają m.in. w szczecińskim porcie, piwnicach centrum handlowego, na bulwarach.

W obsadzie "Futra z misia", oprócz Cezarego Pazury i Olafa Lubaszenki, m.in. Marek Siudym, Stanisława Celińska, Iza Miko, Sławomir Zapała ("Miłość w Zakopanem"), Piotr Gąsowski. Nie zabraknie także Michała Milowicza.

Na ekrany "Futro z misia" ma wejść w przyszłym roku.

(mag)

Fot. Grzegorz Siwa

Na zdjęciu: Cezary Pazura i Michał Milowicz

Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie Komedię gangsterską „Futro z misia” kręcą w Szczecinie

Komentarze

Gumowiaczek
Nie rozumie czepiają się miast to chyba piszą jacyś wieśniacy bo nie znają misata Szczecin super i juz a film zobaczymy co bedzie obejrzymy opinie wystawimy. Ale tego typa Sławomira to już chyba przesada lekka chyba że robi tło.
2019-08-17 17:28:01
jamjurek
POZNANIAK - popatrz na dworzec w swoim mieście , to jest dopiero ubaw , cała Polska się śmieje z tego banana i galerii
2019-07-24 17:49:00
Tor
Kolego Piotr, jak cię tak denerwuje Szczecin, to przeprowadź się może do jakiegoś mniejszego miasta, jak Poznań. Skąd wiesz, może małomiasteczkowy klimat od dawna płynie w twojej krwi, tylko tego nie odkryłeś?
2019-07-23 06:34:49
O Boże
Dziadowski film w dziadowskim mieście z dziadowskimi aktorami i tyle w tym temacie.
2019-07-23 05:07:00
Pan Witek
Oby tylko nie przyszło komuś do głowy, że z tej okazji trzeba postawić w Szczecinie jakąś ławeczkę albo pomnik.
2019-07-22 20:30:18
Krzysztof J
Skoro tak narzekacie na ten Szczecin to się wyprowadźcie, a jak nie możecie, to idźcie do psychoterapeuty bo tutaj nie znajdziecie odpowiedzi na wasze dolegliwości :))
2019-07-22 14:31:14
poznaniak
ŚWIĘTA PRAWDA.JAKIE MIASTO TAKI POZIOM FILMÓW. SZCZECIN SAM SOBIE KRĘCI FILM- ŻADNYCH REŻYSERÓW , SCENARZYSTÓW I AKTORÓW NIE POTRZEBA,
2019-07-22 12:56:07
Piotr
Dobra decyzja, bo to miasto jest śmieszne jak futro z misia. Nie trzeba angażować aktorów aby zrobić komedię z której będzie się śmiać cała Polska. Wystarczy sfilmować wszystkie miejskie inwestycje - m.in. Park Kalinowa na Warszewie(większość drzew uschnięta, drzewa nie trzymają pionu, sadzone tuż pod większymi drzewami, już zniszczone ścieżki, chwasty po pas), nawierzchnie dróg Andersena, Kredowa (takie można spotkać tylko jako dojazd do ostatnich domów na wsiach Kotliny Kłodzkiej), wszystkie inwestycje wydłużone o 1-2 lata, forsowanie budowy 1 przystanku do STERa za ponad 150 mln, brak basenu/aquaparku (ma go większość miast powiatowych w Polsce, tylko nie Szczecin), inwestowanie głównie w centrum zamieszkany przez ludzi w mieszkaniach socjalnych przy całkowitym pominięciu potrzeb pozostałych mieszkańców, blokada sprzedaży gruntów pod domy jednorodzinne (sprzedaż kilku działek rocznie!!! a ludzie uciekają do Mierzyna, Wołczkowa abo wogóle opuszczają Szczecin). To dobry materiał na komedię o Szczecinie. Polecam !
2019-07-22 12:42:39
Dajdyche
Czep się tramwaju synu wiatru i kurzu
2019-07-22 08:57:41
widz
w tle powinien być lokalny folklor np. facet ze śmieciarką sprzątający ulice
2019-07-22 06:13:56

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Nekrologi

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy zagłosujesz w wyborach prezydenckich 28 czerwca 2020 roku?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie