Wtorek, 18 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Kolejny casting w Teatrze Polskim. Szukają tancerzy do „Polity”

Data publikacji: 27 maja 2024 r. 11:17
Ostatnia aktualizacja: 27 maja 2024 r. 11:30
Kolejny casting w Teatrze Polskim. Szukają tancerzy do „Polity”
W środę odbędzie się kolejny casting do spektaklu „Polita” w reżyserii J. Józefowicza. Fot. Dariusz Gorajski  

"Polita" to musical w reżyserii Janusza Józefowicza, który 14 września będzie miał swoja premier w Teatrze Polskim w Szczecinie. Podczas ostatniego castingu wyłoniono osiem tancerek, ale organizatorzy zapowiadają już kolejne przesłuchanie na 29 maja. Poszukiwany jest również odtwórca roli tanecznej Rudolfa Valentino.

Premiera „Polity” będzie niewątpliwie wielkim wydarzeniem w życiu kulturalnym Szczecina. Udział w musicalu to także szansa dla nowych tanecznych i aktorskich talentów. 29 maja w Teatrze Polskim Janusz Józefowicz organizuje kolejny casting.

Zgłaszać się mogą tancerki i tancerze od 18. roku życia. Wymagana jest ogólna sprawność fizyczna i umuzykalnienie. Mile widziane są umiejętności wokalne i doświadczenie sceniczne.

Organizatorzy proszą, aby w zgłoszeniu załączyć CV oraz materiał/link, który najlepiej przedstawi umiejętności taneczne, na adres mailowy: teatr@teatrpolski.eu. Zgłoszenia przyjmowane będą do dzisiaj (27 maja), a sam casting odbędzie się w środę 29 maja o godz. 15. Twórcy spektaklu skontaktują się tylko z wybranymi osobami i te zostaną zaproszone na casting.

„POLITA” to widowisko w technologii 3D oparte na biografii jednej z największych gwiazd kina niemego - Poli Negri. W postać słynnej aktorki wcieli się Sylwia Różycka. Premiera musicalu odbędzie się 14 września.

(aj)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

poznaniak
2024-05-27 16:05:21
Józefowicz powinien robić sztuke w Poznaniu. W Szczecinie nie docenią. W Poznaniu chłopaki do tańca i różańca. Dziewczyny też piękne i utalentowane. Z naborem nie byłoby problemów.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA