Niedziela, 21 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Kobiece przeboje wszech czasów w Filharmonii. Mamy dla Was bilety

Data publikacji: 28 marca 2024 r. 08:23
Ostatnia aktualizacja: 29 marca 2024 r. 13:42
Kobiece przeboje wszech czasów w Filharmonii. Mamy dla Was bilety
 

Adria Art zaprasza na koncert zatytułowany „Królowe. Kobieca muzyka wszech czasów” 6 kwietnia o godz. 19 do Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. Będzie to wyjątkowe wydarzenie, wypełnione przebojami, które zawładnęły światem. Na scenie usłyszymy piosenki legendarnych kobiet: Arethy Franklin, Tiny Turner, Adele, Whitney Houston, Barbry Streisand, Madonny, Beyoncé czy Billie Eilish.

Koncert „Królowe” to niezwykły wieczór poświęcony największym kobiecym osobowościom muzycznym. Nieśmiertelne hity wybrzmią na nowo dzięki wspaniałym głosom artystek będących na wielu scenach telewizyjnych, teatralnych i koncertowych: Anny Grzelak, Agi Twardowskiej oraz Judyty Wendy. Całość zostanie wzbogacona męską wrażliwością za sprawą interpretacji zjawiskowego Michała Szpaka.

Za muzyczne aranżacje i niepowtarzalne brzmienie odpowiadać będzie Adam Lemańczyk z zespołem. Ogrom energii, wrażliwości i ekspresji wykonawców pozwoli na spędzenie wyjątkowego wieczoru, któremu towarzyszyć będą szczególne i niezapomniane emocje.

Dla naszych czytelników mamy 1 podwójne zaproszenie. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS na numer 7248 z hasłem: kurier.koncert. Na SMS-y czekamy tylko dzisiaj (28.03). Zaproszenie otrzyma osoba, która najszybciej przyślą SMS-a tuż po godz. 10. Koszt SMS-a – 2,46 zł z VAT. (wk)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

niesmak
2024-03-29 13:37:55
Ładnie się zaczął opis kobiecych Ikon muzyki mojej. Pozostał niestety nieszpak, więc nie idę. Takie tam przebieranki w kobiece wdzięki. To mnie nie nęci. To mnie nie kręci. Hej

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA