wtorek, 26 stycznia 2021r.

Kino Zamek bez seansów do końca listopada

Data publikacji: 2020-10-20 08:36
Ostatnia aktualizacja: 2020-10-20 08:36
Kino Zamek bez seansów do końca listopada
 

Nie mamy dobrych wiadomości dla osób, które czekają na seanse w kinie Zamek w Zamku Książąt Pomorskich - ot, choćby na zaplanowane na koniec października pokazy filmu pt. "Sekret bogini Fortuny". Niestety, z powodu sytuacji epidemicznej odwołane są seanse w tym miesiącu, a także w listopadzie.

Czy tylko pokazy filmowe trzeba było zawiesić?

- Część planowanych na październik i listopad wydarzeń w zamku odbędzie się bez udziału publiczności, będą one rejestrowane i dostępne w formie retransmisji online, między innymi Szczeciński Salon Poezji z udziałem Artura Barcisia - poinformowała nas Patrycja Biedulewicz z Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. - O szczegółach i terminach prezentacji online będziemy informować na bieżąco.

Spośród najbliższych wydarzeń, nie odbędą się Zamkowe Spotkania z Psychologią i Sztuką, które zaplanowane były na wtorek (20 października br.).

Do zamku można się jednak wybrać na wystawy, m.in. "Jan Bociąga. Kolor i geometria" i "Szczecin 1945. Gra o miasto". Uwaga! Wprowadzona została przerwa techniczna, w godz. 13 -14, co oznacza, że w tym czasie nie będzie można zwiedzać ekspozycji.

(MON)

Fot. Robert Stachnik (archiwum)

 

 

 

Dodaj komentarz

HEJT STOP


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ