sobota, 26 maja 2018.
Strona główna > Kultura > Kabaretowa zabawa stulecia

Kabaretowa zabawa stulecia

Kabaretowa zabawa stulecia
Data publikacji: 2018-02-09 22:19
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-11 10:11
Wywietleń: 910 312926

„Polska Noc Kabaretowa 2018”, z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Skeczów Męczących, Kabaretu Nowaki, Igora Kwiatkowskiego, Marcina Dańca i Ireneusza Krosnego, odbędzie się w Szczecinie w tutejszej Netto Arenie – już 10 lutego o godz. 20. Wydarzenie nosi tytuł – „Zabawa stulecia – Świętujemy 100-lecie Niepodległości”.

Artyści zdradzają, co będzie się działo podczas wieczoru: „Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa! To wyjątkowa rocznica, którą uczcimy w absolutnie szalony sposób. Jesteśmy niezwykle radosnym, kreatywnym i dumnym narodem i taki też będzie wspólny kabaretowy wieczór, na który serdecznie zapraszamy. Niemal cztery godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu”. Autorem scenariusza „Zabawy stulecia” jest Robert Górski.

Bilety dostępne są w Arenie, Zamku Książąt Pomorskich, EMPiK-u, na portalach: biletynakabarety.pl, kabaretowebilety.pl, bilety.fm, biletin.pl, polskanockabaretowa.pl.

(MON)

Na zdjęciu: Kabaret Skeczów Męczących

Komentarze

Jeśli TA zabawa ma mi starczyć na 100 lat, to szukam dalej.
.
2018-02-11 09:40:38
;-)
I to sa prawdziwe kabarety i te na polsacie w niedziele o 20 , bo w publicznej to juz dawno nie ma kabaretu z uwagi na cenzure,jaka tv taki kabaret...
2018-02-10 09:17:12

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”