poniedziałek, 21 września 2020.
Strona główna > Kultura > Inne spojrzenie na Szczecin Tomasza Panka

Inne spojrzenie na Szczecin Tomasza Panka

Inne spojrzenie na Szczecin Tomasza Panka
Data publikacji: 2020-01-17 09:44
Wywietleń: 485 437696

W piątek o godz. 18 w ProMediach przy al. Wojska Polskiego 2 w Szczecinie rozpocznie się wernisaż prac Tomasza Panka, autora zbioru „Mało szczegółowy przewodnik po Szczecinie”. W trakcie tego wydarzenia autor stworzy dla czytelników kilka rysunków na zadane, lokalne tematy.

„Mało szczegółowy przewodnik po Szczecinie” zawiera w sobie ciekawe informacje na temat różnych, mniej lub bardziej charakterystycznych miejsc naszego miasta. Tak wymyślony i wydany nie tylko dostarcza wiele ciekawostek, ale również jest bardzo estetyczną pamiątką. Formuła przewodnika to połączenie satyrycznego rysunku dotyczącego szczecińskich miejsc z serią ciekawostek o nich i informacją, jak do nich dotrzeć.

Tomasz Panek urodził się w 1990 roku w Gryficach, a do stolicy regionu przyjechał na studia - socjologię na Uniwersytecie Szczecińskim. Oprócz „Mało szczegółowego przewodnika po Szczecinie” stworzył serię "Szczecin 2200" ukazującą miasto w postapokaliptycznym wydaniu.

(as)

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
22
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie