poniedziałek, 16 lipca 2018.
Strona główna > Kultura > Gratka dla fanów Depeche Mode

Gratka dla fanów Depeche Mode

Gratka dla fanów Depeche Mode
Data publikacji: 2017-10-07 10:34
Ostatnia aktualizacja: 2017-10-19 13:46
Wywietleń: 1858 295208

W sobotę (7 października) o godz. 19 w szczecińskim Domu Kultury "Słowianin" przy ul. Korzeniowskiego odbędzie się koncert coverbandu "Forced To Mode". Po występie zaplanowano afterparty dla fanów Depeche Mode.

"Forced To Mode" to projekt muzyczny zapoczątkowany w 2011 roku przez berliński zespół Forced Movement. Powstał on w hołdzie dla kultowej grupy Depeche Mode. F2M często jest przez fanów i krytyków uważany za najlepszy coverband brytyjskiej legendy muzyki elektronicznej.

- Koncerty pod banderą "Devotional Tribute" grane przez F2M wyróżniają się światowej klasy poziomem. Każde show na długo pozostaje w pamięci. Zaskakujące zbliżenie do oryginału, perfekcjonistyczna dbałość o szczegóły i wulkan energii artystów decydują o unikatowości "Forced To Mode" - zapewniają organizatorzy imprezy.

Pierwsze koncerty F2M były w dużej mierze inspirowane trasą "Devotional Tour", którą Depeche Mode odbyło w 1993 roku. Przez ostatnie lata zespół nieustannie powiększał swój repertuar. We wrześniu 2014 r., w 30. rocznicę powstania albumu “Some Great Reward” z takimi hitami jak “People are People” oraz “Master & Servant”, muzycy z F2M po raz pierwszy wykonali utwory z tego krążka. Wiosną 2015 zespół wykonał na scenie kawałki z najpopularniejszego albumu DM pt. "Violator".

KK

Na zdjęciu: Zespół "Forced To Mode"

Fot. Archiwum

Komentarze

xxx
Mi brakowało World in my eyes, Halo i Policy of truth. Generalnie szału nie było.
2017-10-09 09:36:02
Ela
Hmm, koncert forced to Mode ok z tym,ze nie te utwory oczekiwałam od nich. A gdzie work hard i get the balance right który mieli rzekom zagrać?
2017-10-08 15:37:01
Dm -Olka
A mi się podobało
2017-10-08 14:04:14
rysiek dm
Też tam byłem wczoraj.Koncert sam nic specjalnego.Jedynie live uratowało wykonanie utworu Flexible. Momentami ten pseudo-Dave Gahan niestety nie dawał rady ,widać,ze to udawane jest.
2017-10-08 13:35:40
Miro
Chała okrutna, byłem tez,nie podobało mi sie to
2017-10-08 13:25:34
Piotrek Waszkun
dokłasdnie, byłem na tym wczoraj, zachwycac sie tym szajsem co sie zowie Forced to Mode to trzeba faktycznie juz byc zdewociałem depeszem :), to sa klony jakich mało, co z tego ,ze grali starsze utwory Dm ,ale to jest straszne,ze depesze wola to od samego oryginału z tego co widac, eh..
2017-10-08 13:24:15
maria
TO NIE ZADNA GRATKA ! TO KLONY DM, BEZNADZIEJNOTA JAKICH MAŁO. ZESPOL KTORY NIE MA WŁASNEGO POMYSLU NA MUZYKE TO KOGOS KLONUJE, ZENADA! MOGA GRAC PO WESELACH :) PO PROSTU JEDEN WIELKI KICZ NAD KICZE!!!!
2017-10-07 17:09:48