piątek, 22 czerwca 2018.
Strona główna > Kultura > Głosujmy na Arfika!

Głosujmy na Arfika! [FILM]

Głosujmy na Arfika!
Data publikacji: 2016-10-13 08:35
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-21 10:24
Wywietleń: 2665 159735

Szczeciński zespół Arfik dostał się do finałowej dziesiątki konkursu krajowego Eurowizji Junior 2016. Ma zatem szansę na to, by wygrać ten finał i wystąpić w listopadzie na Malcie jako reprezentacja Polski wśród 17 państw uczestniczących w imprezie. Na wyniki konkursu mają wpływ również widzowie, głosując SMS-owo. Namawiamy zatem do oglądania sobotniego finału w TVP 1 o godz. 17.30. Wtedy będzie można oddać głos na szczecinian i wesprzeć ich w drodze do wygranej.

Arfik został wybrany do finałowej krajowej dziesiątki spośród kilkuset uczestników półfinałów. W Warszawie grupa wykona piosenkę pt. „Kocie tango” muzyką Ryszarda Leoszewskiego i słowami Barbary Stenki. Zespół wystąpi w konkursie w kilkuoosobowym składzie, bo takie są wymogi regulaminu imprezy:

- Bardzo żałuję, że nie może wystąpić dwudziestoosobowa grupa, bo byłoby to wspaniałe zespołowe przeżywanie. Ale musimy się podporządkować regułom konkursu - mówi Ryszard Leoszewski, szef zespołu.

Zwycięzca krajowego finału wybrany zostanie głosami jury oraz publiczności i jako reprezentant Polski wystąpi na Eurowizji Junior 2016 na Malcie już 20 listopada. Głosowanie ma polegać na tym, że połowa głosów będzie pochodziło od widzów, a druga – od jurorów. Tu warto dodać, że w składzie jury znaleźli się: Margaret, Anna Wyszkoni i Marcin Kusy.

Trzymamy kciuki za powodzenie Arfika w konkursie!

 

* * *

Jak głosować? Wyślij SMS o treści 8 pod numer 7312 Koszt 3,69 zł brutto. Głosować można tylko podczas koncertu na żywo, przez 15 minut po wykonaniu ostatniego utworu konkursowego na wyraźny znak prowadzącego koncert. Z jednego numeru telefonu można oddać jeden ważny głos.

Monika GAPIŃSKA

Na zdjęciu: Szczeciński zespół Arfik, który ma szansę na udział w finale konkursu Eurowizji Junior na Malcie. Trzymamy kciuki za powodzenie w konkursie!

Głosujmy na Arfika!

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
10
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Strefa kibicowała naszym
Odsłonięcie pomnika Lecha Kaczyńskiego
Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy