Wtorek 07 lutego 2023r. 
REKLAMA

Fotografia, ceramika czy bębny?

Data publikacji: 2015-08-18 18:47
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-08 02:40
Fotografia, ceramika czy bębny?
 

Są jeszcze wolne miejsca na rozmaite zajęcia w szczecińskim Pałacu Młodzieży, choćby plastyczne, ceramiczne, szachowe, wokalne, taneczne. A także na kilkugodzinną opiekę dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz rytmikę dla dwulatków. Do najbliższego piątku odbywa się w tej placówce rekrutacja uzupełniająca, można zatem składać wnioski w sekretariacie pałacu.

Ponad 40 wolnych miejsc czeka na dzieci trzy- i czteroletnie w Akademii Edukacji Przedszkolaka, na opiekę w godz. 8-12 albo 12.30-16.30. Małe dzieci, nawet dwuletnie (ale też starsze przedszkolaki), można jeszcze zapisać na rytmikę. Najwięcej, bo aż 50 miejsc czeka na maluszki mające dwa latka. Takie zajęcia rytmiczne odbywają się w godzinach dopołudniowych i popołudniowych, np. o  godz. 9.30 oraz 17.25. Również przedszkolaki, ale mające pięć lub sześć lat, mogą zostać jeszcze zapisane na naukę języka angielskiego  - uwaga, miejsc jest zaledwie kilka!

Na dzieci zainteresowane zajęciami plastycznymi czekają wolne miejsca w różnych grupach wiekowych - w tym m.in. dla licealistów oraz przedszkolaków, a dla nastolatków - w pracowni ceramicznej. Sporo osób może się też zapisać choćby do pracowni muzycznej, gitarowej, na warsztaty bębniarskie, taniec etniczny i nowoczesny. Kilkanaście wolnych miejsc czeka również w pracowni szachowej, fotograficznej, turystyczno - ekologicznej.

Do piątku rodzice, którzy chcą zapisać swoje dzieci na wolne miejsca, powinni złożyć wnioski w sekretariacie Pałacu Młodzieży (ten czynny tylko w godz. 8 - 15.30). Wyniki rekrutacji uzupełniającej zostaną podane do publicznej wiadomości jeszcze przed zakończeniem wakacji - 28 sierpnia. ©℗

M. GAPIŃSKA

Na zdjęciu: W szczecińskim Pałacu Młodzieży jest sporo wolnych miejsc na rozmaite zajęcia, w tym na naukę gry na bębnach.

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA