niedziela, 22 lipca 2018.
Strona główna > Kultura > Filharmonia z planszówką

Filharmonia z planszówką

Filharmonia z planszówką
Data publikacji: 2017-02-18 13:28
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:59
Wywietleń: 355 215430

Filharmonia w Szczecinie postanowiła promować kolekcjonowanie dobrych dźwięków w nietypowy sposób. Powstała bowiem rodzinna gra planszowa, w całości poświęcona muzyce. Premiera - już we wtorek. 

Jak deklarują twórcy, dzięki wspomnianej planszówce, będzie można przenieść się w zaczarowany świat muzyki: „Poruszając się po planszy musisz kolekcjonować instrumenty, utwory i muzyków. Te trzy składniki tworzą razem koncert. Jeżeli zagrasz go na sali symfonicznej lub kameralnej, zyskasz uznanie melomanów i złote klucze wiolinowe – najcenniejsze trofea w grze. Uważaj, przeciwnicy z pewnością będą Ci przeszkadzać: krzyżować szyki, przejmować karty a nawet blokować koncert" - tylko tyle szczegółów dotyczących gry na razie nam zdradzono.

Planszówka przeznaczona jest dla maksymalnie 4 graczy, którzy ukończyli 7 rok życia. Czas jednej partii to 45-60 minut. Podczas dwóch pierwszych dni sprzedaży (wtorek i środa) będzie można kupić grę w sklepie filharmonii (godziny otwarcia 13-18) i na filharmonia.szczecin.pl/sklep - w promocyjnej cenie 79 zł (regularna cena gry wynosić będzie 99 zł).

(MON)

Na zdjęciu: We wtorek odbędzie się premiera gry planszowej pn. „Filharmonia" poświęconej muzyce. Wydała ją szczecińska filharmonia.

Fot. archiwum

Komentarze

P. K
Może pani dyrektor następnym razem zaprosi do gry w "salonowca" ?
2017-02-22 15:34:48
bee wag
Cała ta dyskusja -przyznaję miejscami głupia- wynika stąd, że od filharmonii na całym świecie oczekuje się przede wszystkim wysokiego poziomu muzycznego, a dopiero w dalszej kolejności wysokiego budynku, a w najdalszej kolejności, maskujących PRowych sztuczek.
2017-02-22 11:44:22
P!
Ness nie przejmuj się. Niestety nauka jest taka, że jak wchodzisz do łajna to musisz się liczyć z konsekwencjami. Jarun i Koneser to stała kupa. Oj przepraszam za literówkę - miło być - grupa.
2017-02-21 23:00:53
koneser
mess -tobie jak "autorytety" powiedzą, że łajno pachnie to...staniesz pierwszy w kolejce i będziesz cmokał z zachwytu. Poza tym sprowadzanie filharmonii do trywialnej klipy (za stodołą) albo cymbergaja, jest typowy buractwem do którego i ty ćwoku się zaliczasz. Wyjaśnię ci, bo chyba cierpisz na małogłowie. To tak, jakby królowa chodziła w kufajce -tak pasuje cymbergaj do filharmonii
2017-02-20 13:51:42
ness
Do poprzedników. Poziom wypowiedzi potwierdza to co nasuwa się na myśl po przeczytaniu Waszych komentarzy /zmieńcie lekarza/ ponieważ: 1. artykuł dotyczy informacji, że filharmonia wydała grę, a nie, że będą się odbywać sesje graczy, 2. żeby ocenić poziom przedstawień i koncertów w filharmonii należy sprawdzić to - najlepiej osobiście i ocenić czy jest potrzebna czy nie /buraki i kartofle na pewno jej nie potrzebują/, 3. żaden z Was nie jest autorytetem i oceniając że jest to bubel, należałoby poprzedzić "według mnie"
2017-02-20 10:31:45
.
Filharmonia-salon gier komputerowych. Ale obciach, ale wstyd. Brakuje jeszcze gabinetu masażu. Najgorsze w tym jest to, że nowa filharmonia jest niepotrzebna - a tego hangaru (bubla architektury) nie można na nic przerobić. Pieniądze wywalone w błoto. I o to chodzi.
2017-02-19 09:46:11
Jarun
I po to powstała za 120 milionów filharmonia, żeby grać w cymbergaja, salonowca i klipę. Przypominam, że w klipę gra się przeważnie za stodołą. To dopiero marnotrawstwo, bezguście i prowincjonalizm. A gdzie muzyka, wielkie koncerty? To ma być jakkolwiek pojęta kultura ?
2017-02-18 22:08:52

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Józef Miszczuk
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy