Sobota 21 maja 2022r. 
REKLAMA

Dla zaczytanych maluchów

Data publikacji: 2016-01-29 19:06
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-08 02:42
Dla zaczytanych maluchów
 

W tę sobotę o g. 11 w filii bibliotecznej ProMedia przy al. Wojska Polskiego 2 w Szczecinie rozpocznie się pierwsze spotkanie Klubu Zaczytanego Malucha. Biblioteka zaprasza dzieci w wieku od 4 do 6 lat wraz z opiekunami.

- Spotkania będą odbywać się w każdą ostatnią sobotę miesiąca - informuje Dariusz Bitner z Miejskiej Biblioteki Publicznej. - Najmłodszym czytelnikom, którzy zjawią się wraz z opiekunami, zostaną przeczytane różne pozycje z literatury dziecięcej. Oprócz wspólnego wysłuchania historii, przewidziana jest zabawa z książką, analiza ilustracji i inne ciekawe rozwiązania służące rozbudzeniu zainteresowania fabułą, książką i samym procesem czytania.

Kolejnym punktem spotkania będzie przegląd nowości wydawniczych, audiobooków oraz filmów, skierowany do rodziców. Omówienie będzie dotyczyło pozycji dostępnych w bibliotece i ewentualnie niezakupionych jeszcze tytułów, w formie prezentacji na tablecie. -Zaplanowaliśmy dwanaście spotkań pod wspólną nazwą Klub Zaczytanego Malucha.Przewidywany czas każdego ze spotkań, to 20-30 minut - dodaje Dariusz Bitner. - Prowadzące bibliotekarki każdorazowo przygotują pozycje książkowe oraz zestaw zabaw dla dzieci.

Wstęp na spotkania jest wolny.

(as)

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

.
2016-01-30 11:58:04
Kolejne zjawisko ciecińskiego smrodowiska literackiego, czyli betoniarz w bibliotece.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA