Niedziela 25 lipca 2021r. 
REKLAMA

Dla fanów solidnego straszenia. Wygraj bilety!

Data publikacji: 2020-10-22 20:51
Ostatnia aktualizacja: 2020-10-22 21:28
Dla fanów solidnego straszenia. Wygraj bilety!
 

Po długiej przerwie do szczecińskiego Multikina powraca MARATON HALLOWEEN. "Już w piątek, 30 października, wejdziecie do mrocznej sali kinowej, by na większą część nocy zanurzyć się w świecie pełnym grozy, terroru i skrywanych pragnień. Przygotowaliśmy dla Was cztery świetne filmy, które zadowolą fanów solidnego straszenia. Tutaj nie ma przypadkowych tytułów!"- zachęcają organizatorzy imprezy. Dzisiaj można u nas wygrać bilety na to wydarzenie.

Jakie filmy widzowie obejrzą od godz. 22 i potem przez całą noc. Oto zapowiedź organizatora: "Na początek premierowa przystawka. "Come play" to opowieść rodem z najgorszych koszmarów. Poznacie nikczemne straszydło, Larry'ego, który prześladuje naszych bohaterów poprzez najbliższe im gadżety, takie jak smartfon czy laptop. Samara i Sadako wyłaziły tylko z telewizorów. Larry umie o wiele więcej! Drugim filmem będzie "Saint Maud". To dzieło idealne dla koneserów kina grozy z najwyższej półki. Prosto z kultowego studia A24 przybędzie opowieść o prawdziwej obsesji. Pewna dziewczyna za wszelką cenę pragnie odwieść od grzechu swoją bajecznie bogatą przyjaciółkę. Szykujcie się na sporo psychologicznej mózgotrzepki.

Kolejnym filmem będzie premiera. "Alive" to kanadyjski horror rozgrywający się w opuszczonym sanatorium. Sadystyczny dozorca skory jest do wymierzania dotkliwych kar wszystkim, którzy wpadną w jego sidła. Poczekajcie tylko, aż odkryjcie tożsamość głównych bohaterów...! Ostatnią propozycją podczas tej upiornej nocy będzie "Countdown". Lubicie fajne appki na smartfony, prawda? To teraz wyobraźcie sobie aplikację, która przewiduje datę Waszej śmierci z przerażającą dokładnością. Będą dreszcze!".

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na maraton. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS-a na numer 72601 z hasłem: kurier.kino. Na SMS-y czekamy tylko w piątek (23 października). Bilety otrzymają dwie pierwsze osoby, które najszybciej przyślą SMS-a tuż po godz. 12. Koszt SMS-a - 2,46 zł z VAT.

(MON)

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Przecież halołyny są odprawiane parę razy w roku
2020-10-22 21:02:18
na Placu Solidarności i jeszcze gdzie tam.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ