środa, 15 lipca 2020.
Strona główna > Kultura > Daukszewicz w Teatrze Polskim

Daukszewicz w Teatrze Polskim

Daukszewicz w Teatrze Polskim
Data publikacji: 2017-10-30 12:43
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-08 02:46
Wywietleń: 1592 297508

W szczecińskim Teatrze Polskim będzie 30 października okazja obejrzeć najnowszy autorski program satyryczny Krzysztofa Daukszewicza – „Nareszcie w Dudapeszcie” (o godz. 20). Satyryk wyśmiewa w nim absurdy dzisiejszego społeczeństwa i nawiązuje do bieżących wydarzeń społecznych i politycznych. Podczas wydarzenia artyście towarzyszyć ma pianista Mieczysław Grochowski.

Bilety na wspomniane wydarzenie, w cenach: 70 zł i 80 zł, można nabyć w internecie na portalach - bilety.fm i www.monolitart.com.pl, w Punkcie Obsługi Klienta bilety.fm (Zamek Książąt Pomorskich) oraz w kasie Teatru Polskiego w Szczecinie. Zamówienia grupowe oraz zapytania dotyczące innych informacji związanych z wydarzeniem prosimy kierować do organizatora: Agencja Artystyczna Monolit: +48 660 860 777, www.monolitart.com.pl, biuro@monolitart.com.pl.

Fot. Bartosz Bobkowski

Komentarze

Wypad ze Szczecina!
Spadaj gościu do TVN!
2017-11-02 06:16:25
Zwińcie już tego pseudo- niby- ala- powiedzmy kwękacza na usługach.
.
2017-10-31 19:53:38
Żałosny miernota..
.
2017-10-31 08:32:35
PiSzcząca bida
@ roger; Dziwne pojęcie polskości: Każdy, kto nie kocha Prezesa, nie jest Polakiem. Antypolska tv? Bo mówi prawdę? Kiedyś tak mówiono o Radiu Wolna Europa. Była antypolska, bo nie kadziła ówczesnym władzom.
2017-10-31 00:24:58
roger
kto wpuszcza do nas goscia który nienawidzi tego co polskie??? sługa antypolskiej tv!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2017-10-30 22:01:43
Zawsze mierny, POprostu wierny.
.
2017-10-30 21:09:33
_
Kolejny uciśniony hah. Jakoś nie było programu artystycznego z Komorowa, czy Tusklandii. Ale co tam, za kasę każdy może robić z siebie błazna, a może...nie musi robić.
2017-10-30 13:16:35