Środa 18 maja 2022r. 
REKLAMA

Celińska w filharmonii. Koncert jak lekarstwo na współczesne rozterki

Data publikacji: 2022-01-22 20:41
Ostatnia aktualizacja: 2022-01-22 20:55
Celińska w filharmonii. Koncert jak lekarstwo na współczesne rozterki
Fot. www.stanislawacelinska.pl  

Stanisława Celińska jest znakomitą i wszechstronną aktorką uwielbianą przez publiczność. Ale jest również znaną i bardzo lubianą piosenkarką. Jej wspaniałe interpretacje, spotkania z widownią, jej empatia i charyzma przyciągają różne pokolenia. I nie bez powodu – na jej płytach i na koncertach każdy znajdzie coś dla siebie. W poniedziałek (24 stycznia) artystka wystąpi w szczecińskiej filharmonii o godz. 19 w koncercie pt. „Jesienna…”. 

„To niezwykły koncert, bardzo osobisty i przesycony miłością, pragnieniami oraz tęsknotami. Stanisława Celińska podjęła się niełatwego zadania – na prośbę swoich fanów, z którymi spotykała się po koncertach i wsłuchiwała w ich życiowe historie, zarówno radosne i te smutne. Artystka zdecydowała się napisać teksty skierowane właśnie do tych wszystkich, którzy szukają ukojenia, spokoju, wsparcia. Słowa wspaniale otulił w nuty kompozytor, aranżer i producent Maciej Muraszko, sięgając po instrumenty, które potrafią zawładnąć wyobraźnią słuchacza, m.in. skrzypce, flet, akordeon czy mandolinę. Duet Stanisława Celińska i Maciej Muraszko to od wielu lat gwarancja jedynego, niepowtarzalnego klimatu oraz niezapomnianych chwil. «Jesienna…» to antidotum na smutek, odizolowanie, złe samopoczucie, pochmurny poranek. Przede wszystkim to przyjaciel, w którego warto się wsłuchać. Zarówno koncert, jak i płyta «Jesienna…» to doskonałe lekarstwo na współczesne rozterki” – informuje organizatorka koncertu.

Artystce na scenie towarzyszyć będą uznani muzycy: Wojciech Olszewski – fortepian, Kuba Frydrych – gitary, Krzysztof Samela – kontrabas, Julia Muraszko – skrzypce, Paweł Pełczyński – saksofon, Janusz Muraszko – akordeon, Maciej Muraszko – perkusja.

(MON)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA