wtorek, 19 listopada 2019.
Strona główna > Kultura > Byliście na koncercie w garażu filharmonii? Będzie taka okazja – bilety od piątku

Byliście na koncercie w garażu filharmonii? Będzie taka okazja – bilety od piątku [FILM]

Byliście na koncercie w garażu filharmonii? Będzie taka okazja – bilety od piątku
Data publikacji: 2019-05-23 21:29
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-24 09:55
Wywietleń: 574 392433

W piątek (24 maja) rusza sprzedaż biletów na kolejną, wrześniową edycję imprezy pn. MUSIC.DESIGN.FORM Festival w Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie. Wybrać się będzie na najróżniejsze koncerty w różnych zakamarkach tej instytucji. Ot, choćby w podziemnym garażu. Wydarzeniem z pewnością będzie koncert odpowiedzialnego za muzykę w „Zimnej wojnie" - Marcina Maseckiego, cenionego pianisty, laureata Paszportu Polityki. Zdradźmy, że jego dłonie widzimy podczas scen gry na pianinie w tym filmie.

- W programie festiwalu MDF znajdą się nie tylko wyjątkowe koncerty, ale również, wystawy, warsztaty dla dzieci i dorosłych, prezentacje, wykłady czy panel dyskusyjny. Ponownie powróci do filharmonii grupa panGenerator, pokażemy prace uznanego na świecie artysty Oskara Zięty, a Filip Springer z pewnością skłoni do refleksji innym spojrzeniem na temat światła - informuje Katarzyna Plater-Zyberk, rzecznik prasowy szczecińskiej filharmonii. - Razem z Przekrojem zaprosimy też do tańca. Uczestników festiwalu zaprowadzimy do miejsc, w których do tej pory nie odbywały się filharmoniczne koncerty, zapewnimy im także dawkę życiowej energii w postaci światła, a najmłodszym jego istotę będziemy wyjaśniać przez... muzykę.

Podczas festiwalu wystąpią m.in. takie gwiazdy jak Laura Mvula – obdarzona przecudnej barwy głosem soulowa wokalistka (która ze względu na brzmienie i sceniczną charyzmę, porównywana jest do Niny Simone czy Amy Winehouse), Trio Jazzowe wspomnianego Marcina Maseckiego, a także zespół Kwadrofonik, który słynie z niezwykłych eksperymentalnych wykonań. Z kolei imprezę otworzy koncert producenta muzycznego o pseudonimie A_GIM, który wystąpi w garażu podziemnym filharmonii.

MUSIC.DESIGN.FORM Festival 2019 rozpocznie się 13 września, a zakończy dwa dni później. Pełen program imprezy dostępny jest na:filharmonia.pl oraz stronie festiwalu  mdf.filharmonia.pl .

(MON)

Na zdjęciu: Laura Mvula

 

Byliście na koncercie w garażu filharmonii? Będzie taka okazja – bilety od piątku

Komentarze

]
Rzeczywiście, parking podziemny ma wspaniałą akustykę, która nadaje się na jakiekolwiek koncerty.
2019-05-24 07:05:32

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Nekrologi

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie