Poniedziałek, 15 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Bono stracił głos. Grupa U2 musiała przerwać koncert w Berlinie [FILM]

Data publikacji: 02 września 2018 r. 10:02
Ostatnia aktualizacja: 08 listopada 2018 r. 02:51
Bono stracił głos. Grupa U2 musiała przerwać koncert w Berlinie
Kadr z filmu MERCEDES-BENZ ARENA BERLIN  

U2 słynny irlandzki zespół rockowy musiał w sobotę wieczorem przerwać swój drugi koncert w Berlinie, gdy zaledwie po kilku utworach Bono, liderowi grupy, głos odmówił posłuszeństwa.

– Jest nam bardzo przykro, że musieliśmy przerwać ten wieczór. Bono był przed występem w świetnej formie, lecz po kilku piosenkach głos mu całkowicie zanikł. Nie wiemy, co się stało i musimy skonsultować się z lekarzem – napisała grupa na swej stronie internetowej.

58-letni lider od początku sobotniego koncertu miał problemy z głosem. Po wielu próbach ogłosił, że nie jest w stanie kontynuować występu.  

Ogłoszono, że bilety z odwołanej imprezy zachowują ważność na koncert, który odbędzie się w innym terminie. W przeddzień odbył się pomyślnie pierwszy występ zespołu w ramach tournee.

Wcześniej Bono potępił niedawne demonstracje skrajnej prawicy w niemieckim Chemnitz, których powodem był incydent, gdy na miejskim festynie doszło do bójki z udziałem kilku osób różnej narodowości. Ranne zostały trzy osoby, jedna z nich 35-letni Niemiec później zmarła. Wydano nakaz aresztowania dwóch osób 22-letniego Irakijczyka oraz 23-letniego Syryjczyka.

– Dla takich ludzi nie ma miejsca w Europie i w tym kraju powiedział Bono.

(pap)

Film: MERCEDES-BENZ ARENA BERLIN

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Tak to bywa...
2018-09-03 13:00:52
Tak to bywa, gdy się opowiada lewackie bzdury...
...
2018-09-02 11:43:40
Może przez to szkalowanie Polski?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA