piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Kultura > Bogini soulu zaśpiewała w Szczecinie

Bogini soulu zaśpiewała w Szczecinie

Bogini soulu zaśpiewała w Szczecinie
Data publikacji: 2018-02-10 23:46
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-11 09:15
Wywietleń: 937 313659

Martha High, była wokalistka Jamesa Browna, wystąpiła w sobotę (10 lutego) w szczecińskim Free Blues Clubie. Bogini soulu wraz z zespołem The Soul Cookers przypomnieli publiczności najlepsze funkowe czasy.

Martha High przez 30 lat śpiewała na scenie z Jamesem Brownem - legendą i prekursorem gatunków rhythm and blues, soul i funk. Przy jego boku rozwinęła swój wokalny talent. Warto przypomnieć, że w kwietniu 1968 roku, w noc po zabójstwie Martina Luthera Kinga, artyści występowali wspólnie na historycznym koncercie w Boston Garden.

Podczas występu we Free Blues Clubie Martha High wprost oczarowała swoim wyjątkowym głosem licznie przybyłą na wydarzenie publiczność. Szczecińscy fani muzyki funkowej m.in. usłyszeli utwory z jej najnowszego solowego wydawnictwa, które nosi tytuł Singing For The Good Times. Album z 2016 roku składa się z jedenastu oryginalnych kompozycji, wyprodukowanych i nagranych przez włoskiego muzyka i producenta - Luca Sapio oraz jego załogę.

Poza amerykańską wokalistką na scenie zaprezentowali się: Eric Wakenius – gitara i wokal, Leonardo Corradi – organy, Tony Match – perkusja.

(KK)

Fot. Ryszard Pakieser

Bogini soulu zaśpiewała w Szczecinie Bogini soulu zaśpiewała w Szczecinie

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”