Czwartek, 18 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

AudioFeels w Nowej Dekadencji

Data publikacji: 06 lutego 2024 r. 07:01
Ostatnia aktualizacja: 06 lutego 2024 r. 09:36
AudioFeels w Nowej Dekadencji
 

Klub Nowa Dekadencja w Szczecinie zaprasza na wielki powrót grupy wykonującej muzykę w stylu vocal play – artyści śpiewając, imitują brzmienie instrumentów. Gotowi na wyprawę z królami śpiewu a cappella panującymi w Polsce od lat? Poznajcie ich nową odsłonę, w której powiało świeżością!

O oszałamiające muzyczne widoki na trasie zadbają: Marcin Illukiewicz, Piotr „Bobby” Jarosz, Marek Lewandowski, Jędrzej Suchan, Jarosław Weidner, Marcin Wojciechowski oraz Paweł Serafin. Zaczęło się niewinnie - zespół stworzyli w 2007 roku wychowankowie Chóru Akademickiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Szybko zdobyli uznanie kilkumilionowej publiczności, a wszystko za sprawą ich udziału w programie „Mam talent”. AudioFeels wystąpili w pierwszej edycji popularnego show, gdzie tworząc historię polskiej telewizji, w brawurowym stylu dotarli do finału i zdobyli miejsce na podium. I tu ma swój początek długa lista ich osiągnięć. W październiku 2009 roku premierę miał pierwszy album AudioFeels - „Uncovered”, który w dwa tygodnie pokrył się złotem i został najchętniej kupowaną płytą CD w Polsce. Kolejne lata również obfitowały w sukcesy: nominacja do nagrody Fryderyki w kategorii „Nowa twarz fonografii”, kwalifikacja do Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w kategorii „Zespół roku”, koncerty we Francji, Niemczech, Hiszpanii, Belgii, Monako, Austrii, Rosji oraz w Stanach Zjednoczonych. Podczas siedemnastu lat działalności muzycy wydali 4 albumy, zajęli czołowe miejsca podczas wielu międzynarodowych konkursów (m.in. w Lipsku, Moskwie czy Nowym Jorku) i są regularnie zapraszani na europejskie festiwale wokalne. Od 2018 roku w szeregach zespołu obecny jest beatboxer Piotr „Bobby” Jarosz, który rok wcześniej został mistrzem Polski w swojej dyscyplinie.

Zespół stale koncertuje, regularnie uświetniając występami wyjątkowe wydarzenia. Przekonajcie się na własnej skórze, jaką moc ma Siedem Głosów Głównych - już 9 lutego 2024, w Szczecińskim Centrum Kultury Nowa Dekadencja, ul. Partyzantów 2 w Szczecinie. Bilety można kupić na portalach: Eventim, ToBilet i KupBilecik.

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Klub
2024-02-06 09:35:56
Dlaczego w Szczecinie nie może, pod danym adresem, działać klub, który funkcjonuje pod tą samą nazwą przez lata, tylko ciągłe zmiany?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA