Poniedziałek 30 stycznia 2023r. 
REKLAMA

ABBA Show. Hity szwedzkiego zespołu w Sorrento

Data publikacji: 2020-07-17 07:33
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-17 12:54
ABBA Show. Hity szwedzkiego zespołu w Sorrento
 

Piosenki kultowej szwedzkiej grupy ABBA zabrzmią w wykonaniu zespołu ABBA SHOW. Wykonawcy wystąpią w piątek (17 lipca) o godz. 19 w szczecińskim „Sorrento”.

Oto kilka słów od organizatorów tego koncertu: „ABBA SHOW wygląda jak prawdziwa ABBA i gra jak prawdziwa ABBA, będąc fenomenem na światowym poziomie. Główny człon zespołu tworzy małżeństwo – tak jak w oryginalnej ABBIE ich muzyka powstała z harmonii i wspólnej miłości. Po prostu rusza za serce. Wszystko to spięte jest w autorską formę muzyczną z pogranicza teatru i musicalu. Zespół bardzo pieczołowicie dba o odtworzenie wszystkich szczegółów związanych z grupą ABBA. Perfekcyjne brzmienie, aranżacje, prowadzenie koncertu oraz zachowanie na scenie do złudzenia przypomina wielką legendę ze Szwecji”.

(MON)

Fot. Archiwum zespołu ABBA SHOW

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

elo melo
2020-07-17 08:14:20
Pan Bazyli niech sobie posłucha starych pocztówek dźwiękowych w domowym zaciszu, odtwarzanych na kultowym adapterze Bambino. Pozdrowienia dla Pana Włodarczyka za dobrą robotę.
melomani
2020-07-17 07:47:45
Tylko uważajcie na decybele i hałas.Muzyka ciut głośniejsza przeszkadza politykom platformersów.Już pan Bazyli zgłaszał w tej sprawie wnioski.Kultowe Sorrento które się stało rozpoznawane na kulturalnej mapie Szczecina i Polski może jest już na celowniku.Nie lubią jak się ludzie śmieją są rozradowani i słuchają dobrej muzyki

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA