czwartek, 21 listopada 2019.
Strona główna > Kraj > Zaginionym na jez. Kisajno jest producent filmowy Piotr Woźniak-Starak. Trwają poszukiwania

Zaginionym na jez. Kisajno jest producent filmowy Piotr Woźniak-Starak. Trwają poszukiwania

Zaginionym na jez. Kisajno jest producent filmowy Piotr Woźniak-Starak. Trwają poszukiwania
Data publikacji: 2019-08-19 11:07
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-24 14:39
Wywietleń: 1115 409101

Prokuratura potwierdziła, że osobą poszukiwaną na jez. Kisajno jest producent filmowy Piotr Woźniak-Starak. Informację przekazał w poniedziałek PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Krzysztof Stodolny.

Służby wznowiły w poniedziałek rano na jez. Kisajno poszukiwania 39-letniego mieszkańca Warszawy, który w niedzielę rano wypadł z motorówki - podała PAP policja.

Jak powiedziała asp. Iwona Chruścińska z policji w Giżycku, po porannej naradzie w poniedziałek służby wznowiły poszukiwania. W akcji uczestniczą policyjni wodniacy z Giżycka i Mrągowa, strażacy z Państwowej Straży Pożarnej z Giżycka ze specjalistycznym sprzętem - sonarem, robotem. Do poszukiwań włączeni zostali płetwonurkowie oraz policyjna łódź z sonarem.

- Skupiamy się na poszukiwaniach na wodzie. Sytuacja jest dynamiczna; zakres działań jest rozszerzany i włączane są kolejne jednostki - dodała Izabela Niedźwiedzka -Pardela z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Trwająca w niedzielę od wczesnego rana akcja poszukiwawcza została wstrzymana przed godz. 21 z powodu zapadnięcia zmroku.

Według policji, z soboty na niedzielę przed godz. 4 nad ranem odebrano zgłoszenie, że po jeziorze pływa motorówka i może zakłócać spoczynek żeglarzy. Funkcjonariusze i ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego odnaleźli na miejscu dryfującą łódź motorową, na pokładzie, której nikogo nie było. Silnik nie pracował, być może skończyło się paliwo.

W ocenie policjantów, rzeczy pozostawione na motorówce wskazywały, że mogły nią płynąć dwie osoby. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania, w trakcie, których znaleziono na brzegu jeziora jedną z tych osób.

Asp. Chruścińska mówiła wcześniej PAP, że z relacji odnalezionej kobiety wynikało, że płynęła motorówką z 39-letnim mężczyzną i podczas wykonywania manewru skrętu obydwoje wypadli z niej do wody. Kobieta zdołała dopłynąć sama do brzegu. Relacjonowała, że przepłynęła ok. stu metrów.

Policja poinformowała, że odnaleziona na brzegu 27-letnia mieszkanka Łodzi była w dobrym stanie.

(PAP)

Fot. PAP/Tomasz Waszczuk

Komentarze

A ta co sie... Uratowala
To Zona... czy jakas "nowa Aktorka" lub dopiero "kandydatka na mala aktorke" !/??
2019-08-21 00:11:12
teść pasierba do @ Hmm
- sprawdzą czy niem "dwóch nakłuć na szyi" lub penisie.....Zawsze jest problem z "pasierbami" gdy w tle jest "kasa"..... Niech go znajdą dla "dobra".
2019-08-20 09:36:38
Hmm
Alibo sami "sie wieszaja" alibo sami "wypadaja z motorowki"...?? I ciekawe co wczesniej "zjadl czy wypil"...??
2019-08-20 01:21:07
stara historia śię powtarza;
- pan "znany producent" przeleciał się motorówką z panią. Nie była to pani z TVN lecz "szuwarowa" z Łodzi. Ja jak zostawiam rzeczy to bez policji wiadomo iż "chłop". Niech szukają dalej w "szuwarach", może się chłop znajdzie - życzę powodzenia!
2019-08-19 20:32:38
?
Ile było przypadków, że poszukiwany, który wypadł w nocy z łódki, został odnaleziony następnego dnia, gdy np. ledwo żywy leżał w szuwarach?
2019-08-19 12:02:36

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Nekrologi

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie