niedziela, 12 lipca 2020.
Strona główna > Kraj > Zaginionym na jez. Kisajno jest producent filmowy Piotr Woźniak-Starak. Trwają poszukiwania

Zaginionym na jez. Kisajno jest producent filmowy Piotr Woźniak-Starak. Trwają poszukiwania

Zaginionym na jez. Kisajno jest producent filmowy Piotr Woźniak-Starak. Trwają poszukiwania
Data publikacji: 2019-08-19 11:07
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-24 14:39
Wywietleń: 1278 409101

Prokuratura potwierdziła, że osobą poszukiwaną na jez. Kisajno jest producent filmowy Piotr Woźniak-Starak. Informację przekazał w poniedziałek PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Krzysztof Stodolny.

Służby wznowiły w poniedziałek rano na jez. Kisajno poszukiwania 39-letniego mieszkańca Warszawy, który w niedzielę rano wypadł z motorówki - podała PAP policja.

Jak powiedziała asp. Iwona Chruścińska z policji w Giżycku, po porannej naradzie w poniedziałek służby wznowiły poszukiwania. W akcji uczestniczą policyjni wodniacy z Giżycka i Mrągowa, strażacy z Państwowej Straży Pożarnej z Giżycka ze specjalistycznym sprzętem - sonarem, robotem. Do poszukiwań włączeni zostali płetwonurkowie oraz policyjna łódź z sonarem.

- Skupiamy się na poszukiwaniach na wodzie. Sytuacja jest dynamiczna; zakres działań jest rozszerzany i włączane są kolejne jednostki - dodała Izabela Niedźwiedzka -Pardela z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Trwająca w niedzielę od wczesnego rana akcja poszukiwawcza została wstrzymana przed godz. 21 z powodu zapadnięcia zmroku.

Według policji, z soboty na niedzielę przed godz. 4 nad ranem odebrano zgłoszenie, że po jeziorze pływa motorówka i może zakłócać spoczynek żeglarzy. Funkcjonariusze i ratownicy Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego odnaleźli na miejscu dryfującą łódź motorową, na pokładzie, której nikogo nie było. Silnik nie pracował, być może skończyło się paliwo.

W ocenie policjantów, rzeczy pozostawione na motorówce wskazywały, że mogły nią płynąć dwie osoby. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania, w trakcie, których znaleziono na brzegu jeziora jedną z tych osób.

Asp. Chruścińska mówiła wcześniej PAP, że z relacji odnalezionej kobiety wynikało, że płynęła motorówką z 39-letnim mężczyzną i podczas wykonywania manewru skrętu obydwoje wypadli z niej do wody. Kobieta zdołała dopłynąć sama do brzegu. Relacjonowała, że przepłynęła ok. stu metrów.

Policja poinformowała, że odnaleziona na brzegu 27-letnia mieszkanka Łodzi była w dobrym stanie.

(PAP)

Fot. PAP/Tomasz Waszczuk

Komentarze

A ta co sie... Uratowala
To Zona... czy jakas "nowa Aktorka" lub dopiero "kandydatka na mala aktorke" !/??
2019-08-21 00:11:12
teść pasierba do @ Hmm
- sprawdzą czy niem "dwóch nakłuć na szyi" lub penisie.....Zawsze jest problem z "pasierbami" gdy w tle jest "kasa"..... Niech go znajdą dla "dobra".
2019-08-20 09:36:38
Hmm
Alibo sami "sie wieszaja" alibo sami "wypadaja z motorowki"...?? I ciekawe co wczesniej "zjadl czy wypil"...??
2019-08-20 01:21:07
stara historia śię powtarza;
- pan "znany producent" przeleciał się motorówką z panią. Nie była to pani z TVN lecz "szuwarowa" z Łodzi. Ja jak zostawiam rzeczy to bez policji wiadomo iż "chłop". Niech szukają dalej w "szuwarach", może się chłop znajdzie - życzę powodzenia!
2019-08-19 20:32:38
?
Ile było przypadków, że poszukiwany, który wypadł w nocy z łódki, został odnaleziony następnego dnia, gdy np. ledwo żywy leżał w szuwarach?
2019-08-19 12:02:36

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

kondolencje

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie