Poniedziałek, 15 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Wotum nieufności dla Macierewicza?

Data publikacji: 20 czerwca 2016 r. 21:01
Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2016 r. 11:22
Wotum nieufności dla Macierewicza?
Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz Fot. PAP/Leszek Szymański  

PO chce wotum nieufności dla szefa MON Antoniego Macierewicza. PiS uważa to za „skrajną nieodpowiedzialność”, 

Szef PO Grzegorz Schetyna podkreślił, że powodem złożenia wniosku był m.in. brak reakcji na sobotnie wezwanie Platformy, by premier Beata Szydło zawiesiła ministra w pełnieniu obowiązków do czasu wyjaśnienia twierdzeń z publikacji „Gazety Wyborczej” dot. m.in. jego kontaktów z Robertem Luśnią – współpracownikiem służb PRL.

Rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz zapowiedź polityków PO nazwał „niebywałym skandalem i działalnością nie tylko na szkodę ministra obrony, ale działalnością na szkodę bezpieczeństwa państwa polskiego”. Atak na szefa MON przed szczytem NATO może - według niego - osłabić pozycję naszego kraju. Odnosząc się do kontaktów szefa MON z Robertem Luśnią, stwierdził, że „Pan minister Macierewicz zerwał z nim wszelkie relacje”. (pap)

 

Na zdjęciu: Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz

Fot. PAP/Leszek Szymański

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Jarun
2016-06-21 11:08:54
Babcia Kiszczakowa bała się "powtórki z Jaroszewiczów". Frędzlem jest Siemoniak, Budka a ostatnio dołączył Trzaskowski też z PO. Schetyna to człowiek bez polotu, wizji nawet kłamać dobrze nie potrafi (nie to co Tusk-ten to dopiero lukrował, słodził i zwodził). PS. bolo ty z terenów "Rynia" (K.R) i MM?
bolo
2016-06-21 09:18:27
do @ Jarun Te "frądzle" mieli OSIEM lat, aby uporządkować "demokrację". Cyrk - przypomnieli sobie co „maciarek“ mówił w 1983, (przez osiem lat mieli „demencję“) akurat teraz gdy PiS obiecał obniżyć emerytury SB-kom. PO prostu "babcia .... czewska" znalazła "sekretarzyk", a POnieważ brakuje jej na "waciki" zaniosła papiery do "szechter-gazety" z uwagi na późną POrę - IPN był już zamknięty.
Macierewicz niszczy Wojsko Polskie
2016-06-21 07:55:40
trzeba go odsunąć jak najszybciej
Jarun
2016-06-20 23:36:59
Śmieszna bezradność tego frędzla Siemoniaka i zagubionego Schetyny. Gadają aby gadać -żałosne ujadanie przegranych.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA